HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

TRAGÉDIA: Pri nehode prišli o život šyri deti a jeden dospelý (aktualizácia)

Ilustračné foto - facebook - Prezídium Hasičského a záchraného zboru

V katastri obce Liptovský Trnovec sa stala mimoriadne vážna dopravná nehoda.

Hasiči z Liptovského Mikuláša momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Liptovský Trnovec na štátnej ceste č. II/584. Pri udalosti sa zrazili dve osobné vozidlá s viacerými účastníkmi.

„Nehodu neprežili štyri maloleté osoby a jedna dospelá osoba, ďalší dvaja pasažieri utrpeli zranenia rôzneho rozsahu,“ informuje Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti.

Na mieste zasahuje viacero sanitiek ZZS a záchranársky vrtuľník. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch. Hasiči asistujú pri poskytovaní prvej pomoci a vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.

MIMORIADNE: V utorok pribudlo 100 nakazených novým koronavírusom (aktualizácia)

Aktualizované 19.8. o 11.33 hod.:

„V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou sú momentálne v opatere záchranárov 4 osoby. Z celkového počtu 13 účastníkov piati nehodu neprežili (z toho 4 deti), 4 osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu, 4 osoby sú bez zranení,“ uvádza olícia na sociálnej sieti.

Foto – facebook – Polícia Slovenskej republiky

Aktualizácia 19.8. o 11.55. hod.:

„Ďalších štyroch účastníkov kolízie v týchto chvíľach prevážajú do nemocníc v Ružomberku a v Liptovskom Mikuláši. Sú pri vedomí, utrpeli najmä stredne ťažké a ľahšie poranenia. Ide zatiaľ o prvotné informácie, ktoré sa ešte môžu meniť,“ doplnila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR Alena Krčová.

„Nasral som kopu ľudí,“ píše Matovič

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info