HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Kanye West prišiel s myšlienkou kresťanského TikToku a ľudia na internete sa majú opäť na čom smiať

Kanye West a aplikácia TikTok / WIkipedia a TikTok / Koláž redakcia HD

Kanye West predstavil svoju víziu kresťanskej alternatívy k populárnej aplikácii TikTok a vyzval pána, aby pomohol zrealizovať „Jesus Tok“, vďaka čomu majú ľudia na internete opäť o zábavu postarané, informuje portál RT.

„Práve ma navštívila vízia… Jesus Tok. Sledoval som TikTok so svojou dcérou a ako kresťanský otec som bol znepokojený množstvom nemravného obsahu, ale technológiu úplne milujem,“ napísal vo svojom príspevku americký raper Kanye West.

„Modlíme sa, aby sme mohli spolupracovať s aplikáciou TikTok na vytvorení kresťanskej verzie, ktorá bude bezpečná aj pre malé deti a svet. Pochválený buď Ježiš Kristus Amen,“ uviedol v ďalšom príspevku.

Vizionársky návrh sa okamžite stretol s vlnou konverzie a užívatelia vytvorili veľa príspevkov, ktoré zosmiešňujú obsah tematicky zameraný na Ježiša, ktorý by mohol byť predstavený na novej platforme – niektoré z nich možno neboli také priateľské k deťom, ako by mali byť.

Samotný Ježiš Kristus – alebo aspoň parodický pomenovaný účet – tiež prihliadol na túto myšlienku priaznivo, zatiaľ čo iní teoretizovali, čo za obsah na TikToku mohol spôsobiť, že Kanye sa cíti „znepokojený“.

Moskva je pobúrená! V ruskom diplomatickom aute v Haagu našli cudzie sledovacie zariadenie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info