HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Intímne priznanie Agáty Prachařovej: Koho mala v posteli?

Agáta Prachařová / Facebook (Agáta Hanychová)

Agáta Prachařová zaskočila svojich priaznivcov až nevídanou otvorenosťou. Na sociálnej sieti im totiž prezradila, koho má v posteli. Zaspomínala si tým na staré časy. Už tušíte?

Ako píše portál Stars24, Agáta Prachařová prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, koho má práve v posteli. Nie, tentoraz to naozaj nesúvisí s oznámením z minulého týždňa, kedy priznala, že má nového partnera, už tretieho od chvíle, čo sa jej rozpadlo manželstvo. O kom je teda reč?

Dvojnásobná mamička mala náladu bilancovať a na instagramovom profile predniesla zaujímavé slová. „Šťastná… nie všetko mi v živote dopadlo, ako som chcela, ako som si to ako malá priala. Ale o tom to je… život nie je, čo chceš, ale čo vydržíš,“ zverila sa.

Pred rozvodom s Prachařom opäť „zamilovaná“: Agáta má zas nového priateľa!

To ale nebolo všetko. Do celej záležitosti „zatiahla“ aj Veroniku Žilkovú, jej maminu. „Dnes spím s mamou v posteli a príde mi, že mám zase tak päť… krása… majte sa radi a žite každý deň tak, ako by bol posledný,“ dodala česká modelka a moderátorka.

O čom Prachařová písala v úvode, je zrejmé. Na mysli mala pravdepodobne aj manželstvo s Jakubom Prachařom, ktoré by však podľa jej slov malo byť do konca prázdnin formálne rozvedené.

Monika Bagárová úprimne: Takto to u nás po narodení dcérky chodí v spálni!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info