HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Otrávený Michal David už má toho dosť! Ide o Karla Gotta

Michal David & Karel Gott / Facebook (Karel Gott)

Hitmaker tento rok oslávil šesťdesiatku, ale jeho plánované koncerty v O2 aréne, počas ktorých chcel guľatiny prežiť aj so svojimi fanúšikmi, zatiaľ dostávajú na frak. Michal David prepadá skepse, a to aj pokiaľ ide o chystané koncerty s názvom Pocta Karlovi Gottovi, píše portál Aha!

Dôvodom jeho rozladenia sú vládne opatrenia kvôli koronavírusu. Štát stále neumožnil navýšiť kapacitu návštevníkov vo vnútorných priestoroch. Aj keby k tomu došlo a do pražskej O2 arény by mohlo prísť napríklad šesť tisíc ľudí, nestačí to.

Michal David je na svoj cirkusantský pôvod hrdý! Teraz sa objavil vzácny poklad po jeho predkoch

„Koncerty budem musieť rovnako presunúť. Lístky sú vypredané a nie je možné pustiť do haly len polovicu alebo ešte menej ľudí,“ bedáka tohtoročný jubilant, na ktorého dva koncerty si zakúpilo lístky už 32 000 fanúšikov.

Podobné je to vraj aj so spomienkovými koncertami na Karla Gotta. „Je to už taká doba. Nič nie je isté. Veď budme radi, keď v decembri vzdáme hold Karlovi. A to ktovie či! Aj to nie je isté. Nič sa nemusí pohnúť do konca roka, ako to tak vyzerá,“ neskrýva svoje obavy Michal David.

Jiří Krampol zmizol! Po manželkinej smrti sa odišiel dať dohromady

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info