fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Nahý súboj „úhlavných kamarátok“ Dary Rolins a Simony Krainovej: Ukázali úplne všetko!

Simona Krainová & Dara Rolins / Facebook (Slovanský dům)

Pár rokov pred päťdesiatkou sa Dara Rolins (47) a Simona Krainová (47) rozhodli svetu ukázať, že ženy v ich veku ešte rozhodne nepatria do starého železa a môžu sa fotiť i v Evinom rúchu, informuje portál Blesk.

Kým je Dara Rolins celý život posadnutá športom a vypracované brucho ako ona má máloktorá žena, Simona Krainová sa do behania a cvičenia problematických partií oprela asi až pred dvoma rokmi. Českej modelke sa už spevnila postava, a tak vlani na Zanzibare nafotila nahé fotky, z ktorých vznikol kalendár F*ck the Age (v preklade Kašlať na vek).

„Mala som trochu strach z toho, že ma ľudia odsúdia, že sa v mojom veku fotím nahá. Som totiž dosť hanblivý človek. Ale zatiaľ mám len kladné reakcie. Chcela som ženám ukázať, že keď sa chce, tak ide aj v 46 rokoch mať pevnú postavu. Samozrejme je za tým drina a odriekanie, ale inak to nejde,“ priznala Simona. A je pravda, že jej fotky od fotografa Lukáša Dvořáka samozrejme vyvolali rozruch.

A inak tomu nieje ani u najnovších fotiek speváčky Dary Rolins, ktorá sa pre zmenu vyzliekla na Bali.

„Celé to vzniklo dosť spontánne, čím chcem povedať, že nebolo v pláne fotiť sa nahá. Išlo o autentický moment, kedy sme počas veľmi pohodového fotenia spolu s mojím tímom strávili pár dní. Ako keď ste na dovolenke, ste uvoľnení a neriešite, kto sa pozerá, pretože ste v kruhu blízkych priateľov,“ zverila sa Dara o snímkach, ktoré boli pôvodne určené iba pre jej súkromný archív. Po dlhých debatách s fotografom ich však nakoniec zverejnil magazín Grade.

View this post on Instagram

Je mi úplne jasné, že nikdy, v žiadnej súvislosti nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým:). A paradoxne "nahota", ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejším, bude vždy najviac kontroverznou témou. A preto sa nedivím, že fotky v poslednom čísle @grade_magazine spôsobili mierny rozruch (nie, nemyslím tým že ich riešili v každej rodine:))🙏🏻 Viem že VŽDY keď "vybočím z rady" a občas stačí aj mierne, ako keď si dám na show parochňu🙃- dám do pohybu emócie všetkého druhu:). A priznávam, robiť "rozruch" k mojej profesii vlastne patrí, takže sem s nimi, beriem všetky🤣💪🏼! Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou JE, že byť nahá ma baví:). Vždy sa mi páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko čo mi spôsobí motýľov v bruchu, ten nádych "zakázaného", či už fotka, film, pesnička…alebo človek. A chcem povedať, že sa tieto veci vekom príliš nemenia🤣. Sex ma baví viac ako kedy pred tým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som ŽENA v prvom rade. A či sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť❣️Nemám pravdu, ženy:)?!?!🥳#podmeSiRobitCoChceme #nikomuTymNeublizujeme #voSvojichEmociachSomExtremna #lenTakChcemZit #kedNaToMasTakSiMaChyt #kymChcesBud

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Kedysi veľmi blízke priateľky sa skutočne ani v zrelom veku nemajú za čo hanbiť, hoci sú už obe matkami. Na ich krivky je skutočne radosť pozerať. Ktorej sa akty podarili viac, to už posúďte sami!

Dara Rolins o nahých fotkách: „Sex ma baví viac ako kedykoľvek predtým!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info