fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Dara Rolins o nahých fotkách: „Sex ma baví viac ako kedykoľvek predtým!“

Dara Rolins / Instagram (@dararolins_vermi)

Speváčka Dara Rolins (47) všetkým vyrazila dych, keď zverejnila fotky, na ktorých je v Evinom rúchu, a ukázala toho viac, než kedykoľvek predtým. Proti prípadnej kritike je však blondínka už dopredu obrnená a odkazuje všetkým: „Som žena a baví ma nahota a sex!“ Správu priniesol portál Blesk.

Pred pár dňami boli zverejnené odvážne akty Dary, ktoré vznikli na dovolenke na Bali a pôvodne mali patriť len do jej súkromnej zbierky, ale skončili zhodou okolností v magazíne Grade. Avšak prinieslo to so sebou mnoho reakcií, a tak speváčka všetkým kritikom dala jasne najavo, že si nenechá pokaziť náladu a rozhodne sa nemá za čo hanbiť!

„Je mi úplne jasné, že nikdy, v žiadnej súvislosti, nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým. A paradoxne nahota, ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejší, bude vždy najviac kontroverznou témou,“ uviedla otvorene Dara na Instagrame a dodala, že sa teda nečuduje, že fotky spôsobili mierny rozruch. „Nie, nemyslím si, že ich riešili v každej rodine,“ smiala sa.

View this post on Instagram

Je mi úplne jasné, že nikdy, v žiadnej súvislosti nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým:). A paradoxne "nahota", ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejším, bude vždy najviac kontroverznou témou. A preto sa nedivím, že fotky v poslednom čísle @grade_magazine spôsobili mierny rozruch (nie, nemyslím tým že ich riešili v každej rodine:))🙏🏻 Viem že VŽDY keď "vybočím z rady" a občas stačí aj mierne, ako keď si dám na show parochňu🙃- dám do pohybu emócie všetkého druhu:). A priznávam, robiť "rozruch" k mojej profesii vlastne patrí, takže sem s nimi, beriem všetky🤣💪🏼! Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou JE, že byť nahá ma baví:). Vždy sa mi páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko čo mi spôsobí motýľov v bruchu, ten nádych "zakázaného", či už fotka, film, pesnička…alebo človek. A chcem povedať, že sa tieto veci vekom príliš nemenia🤣. Sex ma baví viac ako kedy pred tým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som ŽENA v prvom rade. A či sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť❣️Nemám pravdu, ženy:)?!?!🥳#podmeSiRobitCoChceme #nikomuTymNeublizujeme #voSvojichEmociachSomExtremna #lenTakChcemZit #kedNaToMasTakSiMaChyt #kymChcesBud

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Rozruch vraj podľa jej slov k jej profesii patrí a ľudia reagujú dosť zvláštne aj na tie najmenšie zmeny – keď si vezme na vystúpenie parochňu, alebo dá do pohybu emócie všetkého druhu. „Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou, je, že byť nahá ma baví. Vždy sa mi páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko, čo mi spôsobí motýliky v bruchu. Len nádych zakázaného, či už fotka, film, pesnička alebo človek,“ zverila sa Rolins.

A rozhodne sa to u nej ani vekom nemení! „Sex ma baví viac ako kedykoľvek predtým. Výhodou zrelého veku je, že mi nepripadá divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit či povinnosť k svojej intimite, spôsobený faktom, že som mama. Som v prvom rade ŽENA.“ A túto skutočnosť si chce užiť, či sa to niekomu páči alebo nie.

Za takýto prístup jej ženy určite budú vďačné a väčšina jej dá za pravdu. Pánom snáď jej obnažené fotky vadiť tiež nebudú…

Dara Rolins v šoku: Pozitívny test na koronavírus jej skomplikoval vystúpenie!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info