HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Nečakaný rozvod Tiny: Speváčka a známy rapper sa rozchádzajú len v tom najlepšom!

Separ & Tina / Instagram (@separ__dms)

Známy pár, rapper Separ (33) a speváčka Tina (36), oznámili na sociálnych sieťach koniec manželstva! Spoločne vychovávajú dve deti, dcéru Tiu (5) a syna Leonarda (7), ktorého má Tina z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom, informuje portál Blesk.

Spoločne sa už dlhšiu dobu nikde neukázali, ale to v ich prípade nič neznamenalo. Každý si na sociálne siete dával väčšinou svoje pracovné záležitosti a súkromie veľmi neodkrývali. V piatok však Separ všetkých zaskočil oznámením, že je s ich vzťahom koniec.

„Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta ‚v dobrom aj v zlom‘. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov.“

Tehotná kráska Majka Spirita šokuje: Žiadna svadba nebola! Počkať, ale čo tie fotky?

„Ale zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas, každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať,“ píše na sociálnej sieti jeden z najúspešnejších československých rapperov súčasnosti.

https://www.instagram.com/p/CD35FwWlIez/

„Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým to ide v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou. Navždy rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár. Nebolo to jednoduché rozhodnutie,“ snaží sa Separ naznačiť problémy, ktoré ich rozdelili.

Tina si už pred časom zrušila Instagram, takže môžeme len dúfať, že s jeho slovami súhlasí. Ako Tina spieva spoločne s Rytmusom a Egom v jednej piesni, Všetko má svoj koniec…

Lucie Bílá prehovorila o svojom ex: Sme 20 rokov v dennom kontakte! Kvôli čomu?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info