HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

A je to vonku: 4 slová, ktorými William naštval Harryho navždy!

Facebook (@BasbyMusic)

Už dlho sa rieši vzťah kráľovských bratov Williama (38) a Harryho (35). Zatiaľ čo predtým si boli blízki, teraz medzi nimi panuje napätie, za čo údajne môže tak trochu Harryho láska Meghan (39). Teraz vyšlo najavo, aké štyri slová vlastne bratov rozdelili, píše portál Blesk.

Živo je aj okolo princa Harryho (35) a jeho manželky Meghan (39), hoci sú už trištvrte roka z Anglicka preč. V pondelok totiž vyšla ich biografická kniha Hľadanie slobody plná pikantných historiek. Autori Carolyn Durrandová a Omid Scobie napríklad tvrdia, že naplno si Meghan princa získala na ich prvej dovolenke v Afrike.

Takto reagoval princ Harry, keď videl Meghan prvýkrát!

„Keď kempovali v Botswane, čistila si tvár len vlhčenými obrúskami a keď potrebovala na malú, pokojne odbehla medzi stromy,“ píše sa v knihe založenej vraj na stovke rozhovorov s ľuďmi z blízkeho okolia páru.

A že je Harry ten pravý, sa Meghan rozhodla, keď ho v Kanade zoznámila so svojou najlepšou kamarátkou Jessicou Mulroneyovou (40) a videla, ako sa nadšene hrá s jej malými deťmi.

Ale potom prišli osudné slová od Harryho brata: „Nemusíš sa nikam ponáhľať,“ varoval Harryho starší brat William (38), keď spoznal Meghan. „To Harryho nas*alo,“ tvrdí v knihe dôverný zdroj.

Kráľovská rodina potajme urobila poslednú bodku za Meghan s Harrym!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info