HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Lucie Bílá prehovorila o svojom ex: Sme 20 rokov v dennom kontakte! Kvôli čomu?

Na snímke česká speváčka Lucie Bílá / TASR – Dano Veselský

Speváčka Lucie Bílá (54) má dosť naponáhlo, okrem spevu sa venuje aj rôznym iným činnostiam a charitatívnym akciám, a dokonca dohliada aj na rekonštrukciu vlastného divadla. Teraz však priznala, že je kvôli tomu v dennom kontakte so svojím expartnerom. Nežiarli tak na ňu jej súčasný priateľ?

Ako informoval portál Blesk, predtým sa scéna, ktorú Bílá teraz rekonštruuje, volala Divadlo Ta Fantastika, avšak novo ponesie meno práve po známej Slávici – Divadlo Lucie Bílej. Speváčka už všetko pripravuje a nostalgicky u toho spomína.

Zaujímavé ale je, že divadelnú scénu vlastní spoločne s bývalým partnerom Petrom Kratochvílom (69)! „Ja som tímový hráč. Už od roku 2003, teda 17 rokov, je to moje a Petra Kratochvíla. Myslím, že nám to dobre funguje, pretože on je človek, ktorý ma v živote neskutočne ovplyvnil,“ vysvetľovala v relácii Showtime Bílá.

Lucie Bílá sa za manuálnu prácu nehanbí: Vie to aj so zbíjačkou! (VIDEO)

Údajne sa ani veľa toho nezmení, len bude producentovi teraz viac pomáhať. „Tomu divadlu to dlhujem. Aj jemu,“ netají sa Lucie, a dokonca priznáva, že každý deň podáva Petrovi hlásenie, ako to pokračuje. „Pravdupovediac dvadsať rokov sme v každodennom kontakte. Sme stále na telefóne,“ dodala speváčka.

Niet divu, majú spolu napokon aj syna Filipa, a tak kým bol ešte dieťa, a nie dospelý chlap ako teraz, iste spolu mnoho vecí museli riešiť práve ohľadom neho.

Otázka však je, či o tomto telefonickom prepojení vie aj Luciin súčasný partner Radek Filipi (37). Snáď má pre svoju milovanú polovičku pochopenie a nežiarli na ňu.

Marika Gombitová sa rozlúčky s Karlom Gottom nakoniec dočká: Avšak je tu ešte jedna dilema!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info