HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič bol buď pod vplyvom nejakých liekov alebo sa opäť zbláznil, píše Beňová

Na snímke europoslankyňa Monika Beňová. FOTO TASR - Martin Baumann

Podľa europoslankyne Moniky Beňovej (Smer-SD) premiér Igor Matovič opäť prerazil svoje vlastné dno.

„Urazil p. prezidentku, zastupujúcu generálnu prokurátorku a trepal také nezmysly, že musel byť buď pod vplyvom nejakých liekov alebo sa opäť zbláznil,“ napísala v statuse na sociálnej sieti europoslankyňa.

Matovič si ani dnes nezabudol kopnúť do prezidentky, ktorá vetovala zákon o novelu zákona o elektronických komunikáciách, ktorá podľa nej môže byť v rozpore s ústavou. Zmena legislatívy mala Úradu verejného zdravotníctva SR umožniť získať telefónne čísla cestovateľov, ktorí na Slovensko prichádzajú z epidemiologicky menej bezpečných krajín.

Matovič si už nerozumie ani sám so sebou

„Nezmysly o teraz už poslancovi, L. Kyselicovi, ktorý bol c.3 na kandidátke Oľano už boli len nepríčetným záverom jeho podovolenkového blúznenia,“ píše ďalej v statuse Beňová.

Podľa Matoviča je v poriadku, že Kyselica nastupuje parlamentu ako poslanec. Stojí si za tým, že Kyselica bol hrdina. „Ak bol úkolovaný niekým, aby rozvrátil politickú stranu, a neurobil podľa mojich informácií nič v tejto veci, lebo asi by som o tom vedel, že nás rozvracal, tak v tom prípade bol v podstate hrdina,“ dodal s tým, že sa spolieha na nezávislé vyšetrovanie.

Únik plynu v Dubnici spôsobil požiar (foto)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info