HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Marika Gombitová sa rozlúčky s Karlom Gottom nakoniec dočká: Avšak je tu ešte jedna dilema!

Karel Gott & Marika Gombitová / Facebook (Patrik Ratajský)

Marika Gombitová (63) by nakoniec nemala chýbať na decembrových koncertoch nazvaných Pocta Karlovi Gottovi. Zatiaľ má ešte čas, ale momentálne rieši dilemu ohľadom toho, akú pieseň vybrať, informuje portál Stars24.

Decembrové koncerty na uctenie pamiatky zosnulého Karla Gotta († 80) sa každým dňom blížia, a tak je potrebné doladiť zoznam vystupujúcich. V ňom ešte nedávno chýbalo meno Mariky Gombitovej.

Ukázalo sa však, že chyba bola na strane človeka, ktorý mal legendárnej speváčke vybaviť pozvánku od vdovy Ivany Gottovej. Teraz už sa teda rodáčka z Turan nad Ondavou pripravuje na vystúpenie, zatiaľ však nevie, akú pieseň vybrať.

Ďalší zvrat v absencii Mariky Gombitovej na rozlúčkovom koncerte Karla Gotta: Ivana za nič nemôže!

„Naposledy som si s Karlom Neznámy pár zaspievala v januári 2018 ako hosť na jeho koncerte na vypredanom Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave,“ prezradila webu Blesk.cz s tým, že vtedy za ňou Kája prišiel s manželkou do šatne, kde si pekne porozprávali. Išlo však o ich posledné stretnutie.

S Gottovou smrťou sa speváčka stále len ťažko zmieruje. „Som veľmi smutná, že o ňom už hovorím len v minulom čase. Karel ma v podstate sprevádzal celým mojím životom, a aj keď tu už nie je, pre mňa tu stále je a bude,“ dodala Gombitová.

Dalibor Janda zúri: Zneužili jeho meno k podvodu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info