HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Vémolova partnerka Lela a jej slová o novom živote: Kríza alebo definitívny rozchod?

Lela Ceterová s dcérkou / Facebook (Lela Ceterova)

Predtým sa chválila pokojným rodinným životom, teraz sa Lela Ceterová (30) obmedzuje na výjavy šťastných chvíľok iba s 8-mesačnou dcérkou Lili. Silikónová playmate sa presunula do Bratislavy, kde trávi čas s mamičkou a kamarátkou, zatiaľ čo Karlos (35) zostal v Prahe. Čo to asi znamená?

Po láskyplných vyznaniach, ktorými sa pred letom hemžili sociálne siete plastikami upravenej blondíny a MMA zápasníka, nie je o ich zaľúbenom živote akosi počuť. Teraz Lela posiela svojim sledujúcim na Instagrame vskutku zvláštne odkazy. Správu priniesol spravodajský portál Blesk.

Bez ďalšieho podrobnejšieho vysvetlenia zverejnila jednu za svojich sexy fotiek z Bratislavy s popisom „new life“, teda v slovenčine nový život. Skoro ako by snáď jej vzťah s Karlosom patril už minulosti…

Lela naznačila Karlosovu neveru: Prečo si nedáš fotku s tými k**vami? Už mi neklam!

Že sa momentálne asi necíti úplne najlepšie a potrebuje dodať trochu pozitívnej energie, si možno celkom ľahko domyslieť z jej ďalšieho príspevku. U neho blondína pyšná na svoje obrovské vylepšené pery napísala: „Osladiť si život.“

Lenže za onými tromi slovami by sa vzhľadom na udalosti uplynulých dní dalo tušiť všeličo. Predsa len je to trochu podozrivé, že blondínka teraz trávi čas inde ako jej partner, s ktorým sa navyše nedávno pohádala na sociálnych sieťach. Teraz navyše na prechádzkach s kočíkom robí Lele spoločnosť len mamička a večere po reštauráciách si bývalá playmate dopraje len v spoločnosti kamarátok.

Karlos Vémola na druhej strane ostáva chladným. Alebo sa aspoň rozhodol nekomentovať momentálnu situáciu plnú otáznikov.

Rozvod Belohorcovej? Do Španielska sa sťahuje bez manžela!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info