HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Antonio Banderas podviedol manželku s neuveriteľným počtom žien!

Antonio Banderas / Facebook (Movies Unlimited)

Po márnych a zúfalých pokusoch zachrániť osemnásťročné manželstvo hodila Melanie Griffithová so zlomeným srdcom uterák do ringu a rozviedla sa s milovaným manželom Antonio Banderasom. A mala k tomu dobrý dôvod – Banderas ju totiž podvádzal tak často, ako by snáď nemala žiadnu cenu!

Ľudia z okolia herečky sa po rozvode Antonia Banderasa a Melanie Griffithovej báli, či psychicky labilná hviezda situáciu unesie, informuje portál Šíp. Kvôli nevernému manželovi nakoniec našťastie nesiahla po drogách a práškoch, s ktorými mala roky problémy.

„Dlho sa bála urobiť ten posledný krok a manželstvo pochovať, hlavne preto, že Antonia stále veľmi milovala,“ spomína človek z okolia bývalej manželskej dvojice.

Antonio Banderas sa nakazil novým koronavírusom

Lenže Melanie sa rozviesť musela! Ich láska totiž nebola obojstranná. Ukázalo sa, že Antonio Banderas ju pravdepodobne celý ten čas podvádzal. Hovorí sa dokonca o nevere s celkom dvanástimi rôznymi ženami!

„Jeho správanie doma nakoniec viedlo k tomu, že si Melanie najala súkromné ​​očko, aby zistila, ako sa veci majú,“ spomína priateľ.

Dnes herec, ktorý nedávno ohlásil nákazu koronavírusom, žije s Nicole Kimpelovou.

Tento „mladík“ má už 53 rokov: Zázrak plastickej chirurgie? Omyl!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info