HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Tento „mladík“ má už 53 rokov: Zázrak plastickej chirurgie? Omyl!

Instagram (@edsonsecrets) / Fotokoláž: Redakcia HD

Holanďan Edson Brandao posledné dni búra internet! Na prvý pohľad ľahko metrosexuálny muž, ktorý sa od klasických mladých instagramových influencerov nijako výrazne neodlišuje. Stačí si však prečítať nadpis článku a zistíte, prečo sa o ňom toľko hovorí. Tento muž má totiž neuveriteľných 53 rokov!

Ako píše portál Blesk, len málokto by si pri stretnutí s Edsonom pomyslel, že je mu viac než 30. Holanďan je však už pár rokov za päťdesiatkou! Vzápätí teda každého napadne otázka, či patrí k fanúšikom omladzujúcich procedúr a plastických operácií. Predsa len vzhľadom ľahko pripomína bábiku Kena.

Avšak Edson údajne nikdy nepodstúpil žiaden estetický zákrok, za všetko vraj vďačí zdravej výžive, cvičeniu a pozitívnemu mysleniu.

To napokon hlása takmer pod každým príspevkom na Instagrame. Edson považuje svoje telo za chrám, do ktorého negatívne energie a nezdravé jedlo zásadne nepatria. K cigarete pričuchol jedine ako pasívny fajčiar a alkoholu sa stráni. Denne tiež vypije minimálne dva litre vody.

„Nie je rozdiel medzi tým, ako sa cítim dnes a ako som sa cítil pred tridsiatimi rokmi. Pociťujem rovnakú energiu ako predtým. Ale úprimne, dnes sa cítim lepšie ako kedykoľvek predtým,“ prezradil serveru Unilad.

Edson tiež dodal, že sa s mylným odhadom svojho veku stretáva dennodenne. „Ľudia mi tipujú dvadsaťpäť a sú v šoku, keď im poviem, že mám 53.“

Lotyšská Barbie má najväčšie prsia v celej krajine: Stará sa o ňu 12 virtuálnych manželov!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info