HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúci paradox: Jiří Krampol tesne pred smrťou svojej Hanky natáčal filmový pohreb manželky!

Facebook (Agentura BezeVšeho) (Stáňa Procházková) / Fotokoláž: Redakcia HD

To, čo teraz herec zažíva v reálnom živote, pár dní pred smrťou milovanej manželky Hany ​​Krampolovej († 59) už prežil. Jiří Krampol (82) manželku už raz pochoval. Uložil do rakvy a vyprevadil do krematória, píše portál Aha!

Ako keby Jirkov život riadil scenár filmu Stáří není pro sraby. „Je to naozaj strašné. Jirka pred mesiacom hral, ako vyprevádza do krematória v rakve manželku. To je neskutočný paradox,“ komentuje režisér novej snímky Tomáš Magnusek (36) s tým, že životných paradoxov teraz prežíva Krampol viac.

Tragická smrť Krampolovej manželky Hany († 59): Môžu za ňu nepodarené plastické zákroky?!

V snímke Jiřímu ako dôchodcovi Kňourovi zomrie manželka v podaní Jarky Obermaierovej (74). Tiež doma, nečakane a v náručí. „Kňourovci sú doma s vnúčikom. A s ním si pani Kňourová hrá na hru, kto dlhšie vydrží vo vani s hlavou pod vodou. Dieťa kričí: Babi, vyhrala si! Príde Krampol a manželku ťahá z vody už mŕtvu,“ opisuje ďalej Magnusek.

Vtedy Krampola ani v tom najhoršom sne nenapadlo, že o pár dní neskôr mu doma v náručí nečakane zomrie na náhle zlyhanie orgánov milovaná Hanka, s ktorou strávil 27 krásnych rokov.

Felix Slováček má zlú karmu: Ochorela mu aj druhá dcéra!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info