HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Nemilosrdná rana pre Vondráčkovú: Toto sa neprijíma ľahko!

Lucie Vondráčková / Facebook (Lucie Vondráčková)

Nedávno síce slávnostne pokrstila nový klip s názvom Ruže, nedá sa však povedať, že by jej životná cesta bola momentálne vystlaná voňavými kvietkami. Nový muž sa po boku Lucie Vondráčkovej (40) doteraz neobjavil, tí bývalí avšak iba kvitnú. S novými partnerkami!

Ako píše server Ahaonline.cz, v rozvodovom konaní sa Vondráčková musela zmieriť s tým, že jej vtedajší manžel čaká dieťa s novou partnerkou.  A tak sa Tomáš Plekanec už od decembra raduje spolu s partnerkou Luciou Šafářovou z dcérky Leontýnky.

Jej milostný pomer vyzradil poštár: Vondráčková má mať milenca z brandže!

Avšak aj ďalšia osudová láska Vondráčkovej, krasokorčuliar Tomáš Verner (34), momentálne prežíva jednu z najintenzívnejších životných kapitol. V marci sa totiž oženil s thajskou priateľkou Tammy Sutanovou (32). Navyše sa aj on momentálne teší na nový prírastok do rodiny. Podľa informácií webu eXtra.cz by to mal byť chlapec. Meno však šťastný pár neprezradil.

„Nechceli sme robiť žiadne tajomstvá a rovno sme chceli vedieť pohlavie. Už asi na druhom ultrazvuku bolo jasné, že to bude chlapec,“ prezradil Tomáš Verner s tým, že bábätko očakávajú 15. – 17. septembra. Krasokorčuliar ešte priznal, že potomok bol z ich strany stopercentne plánovaný a že sa navyše podaril pomerne rýchlo. Ako to asi znáša Vondráčková?!

Karel Gott doháňal ženy k slzám: Toto s nimi robil!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info