HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

V utorok sa uskutoční 24-hodinová modlitbová reťaz za život a rodinu

Na snímke 3. ročník Národného pochodu za život. Bratislava, 22. septembra 2019. / TASR - Michal Svítok

V utorok 11. augusta sa uskutoční 24-hodinová modlitbová reťaz za život a rodinu, ktorá je spoločným dielom pro-life organizácií na Slovensku. Modlitbová reťaz bude od 00.00 do 24.00 h. Informovala o tom Konferencia biskupov Slovenska na svojom webe.

Do modlitbovej reťaze sa môže zapojiť každý, kto si vyberie jeden alebo viac 30-minútových časových blokov, počas ktorých sa bude modliť za život a rodinu na Slovensku tam, kde sa práve bude nachádzať. Vhodné modlitby si môžu záujemcovia nájsť na webe Národného pochodu za život.

„Počas modlitbovej reťaze sa budeme modliť nielen za ochranu života každého človeka bez ohľadu na vek a za ukončenie násilia potratov páchaných na nevinných deťoch a ich matkách, ale aj za pomoc matkám, rodinám a ľuďom v núdzi, ako aj za pomáhajúce organizácie, ktoré ľudí v ťažkých životných chvíľach sprevádzajú a pomáhajú im,“ vysvetlila organizátorka reťaze Martina Bednáriková z projektu 40 dní za život. Ako dodala, modliť sa bude aj za úmysel zachovania Božieho plánu s manželstvom a rodinou.

Pápež František poslal finančnú pomoc libanonskej cirkvi

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info