fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Kvôli Trumpovi trpím depresiami v karanténe, tvrdí Michelle Obamová

Facebook (@womenforwomen) (@mileniotelevision) / Fotokoláž: Redakcia HD

Bývalá prvá dáma USA Michelle Obamová (56) sa vo svojom podcaste zverila, že počas karantény zažíva ľahšiu formu depresie. Podľa nej za to môžu obmedzenia kvôli koronavírusovej pandémii, ale aj vývoj v spoločnosti či súčasný prezident Donald Trump, informuje portál iDnes.

„Boli chvíle, kedy som sa v karanténe cítila naozaj zle. Čo sa duchovnej stránky týka, toto nie je práve najlepšia doba. Viem, že sa práve stretávam s istou formou miernej depresie,“ priznala manželka bývalého amerického prezidenta.

Michelle Obamová tiež vyhlásila, že príčinou depresií nie je len domáca izolácia, ale hlavne súčasné dianie v USA, smrť George Floyda, ktorý zomrel po zásahu belošským policajtom, a následná reakcia Donalda Trumpa a jeho garnitúry voči protestom.

Trump tvrdí, že vakcína proti Covid-19 bude možno hotová už pred novembrovými voľbami

Michelle neskôr na sociálnych sieťach svojim priaznivcom oznámila, že sa nemusia báť o jej zdravie.

„Po prvé, som v poriadku. Nie je dôvod obávať sa o mňa. Ako som povedala v rozhovore s Michele Norrisovou, myslím na ľudí, ktorí vonku riskujú za nás. Ide o lekárov, sestry a pracovníkov v prvej línii vo všetkých odvetviach. Myslím na učiteľov, študentov a rodičov, ktorí sa snažia prísť na to, ako to bude na jeseň. Myslím na ľudí, ktorí protestujú a zasadzujú sa za trochu viac spravodlivosti v našej krajine,“ napísala Obamová na Instagrame.

View this post on Instagram

I just wanted to check in with you all because a lot of you have been checking in on me after hearing this week’s podcast. First things first—I’m doing just fine. There’s no reason to worry about me. Like I said in that conversation with @Michele__Norris, I’m thinking about the folks out there risking themselves for the rest of us—the doctors and nurses and essential workers of all kinds. I’m thinking about the teachers and students and parents who are just trying to figure out school for the fall. I’m thinking about the people out there protesting and organizing for a little more justice in our country. The idea that what this country is going through shouldn’t have any effect on us—that we all should just feel OK all the time—that just doesn’t feel real to me. So I hope you all are allowing yourselves to feel whatever it is you’re feeling. I hope you’re listening to yourselves and taking a moment to reflect on everything that’s coming at us, and what you might be able to do about it. And to all of you who’ve reached out—thank you. I hope you’re also reaching out to all those you’re closest with, not just with a text, but maybe with a call or a videochat. Don’t be afraid to offer them a shoulder to lean on, or to ask for one yourself. Love you all. 📸: Adam Garber @garbr

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

Dodala, že zatiaľ stále nemá pocit bezpečia, aký by v USA mali mať všetci. Taktiež vyzvala ľudí, aby sa ozvali svojim príbuzným, známym a kamarátom, ktorí by sa mohli cítiť osamelí.

Desiatky rokov som bol závislý na drogách, priznal herec z Harryho Pottera

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info