HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Zmenil si Jakub Prachař farbu vlasov alebo zošedivel zo starostí okolo rozvodu s Agátou?

Jakub Prachař / Instagram (@jakub_prachar)

Jakub Prachař to v poslednej dobe rozhodne nemal jednoduché, až by sa človek nečudoval, keby sa všetky starosti podpísali na jeho vzhľade. Fanúšikov preto zaujala zmena farby vlasov známeho herca a moderátora, píše portál Stars24.

Známa česká fráza hovorí, že ľuďom môžu zošedivieť vlasy hrôzou. Niečo také sa nám možno snaží na sociálnych sieťach naznačiť Jakub Prachař. Predsa len mal starostí v posledných dvanástich mesiacoch viac než dosť.

Stačí pripomenúť predovšetkým tiahnuci sa rozvod s manželkou Agátou, ktorý by podľa jej slov mal byť dotiahnutý do konca letných prázdnin. Jakubovi navyše podľa všetkých indícií nevyšiel ani ďalší vzťah s modelkou Denisou Dvořákovou.

Jakub Prachař to konečne rozbehol! Pandémiu využil vo svoj prospech

„Rok sa s rokom zišiel. V tomto období som dokázal umiestniť aj 20 fotografií na Instagram a podarilo sa mi zošedivieť,“ okomentoval Prachař svoj vzhľad na novej snímke. „See you soon, mr. Bouček,“ dodal na záver.

Vyzerá to teda, že páni sa v týchto dňoch vybrali na pánsku jazdu. Spoločný angažmán v televíznom programe Máme radi Česko im evidentne nestačí.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info