fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Speváčka Veronika Strapková sa vydala: Pred Bohom povedala svoje „áno“!

Veronika Strapková / Instagram (@veronikastrapkova)

Speváčka s exotickým nádychom Veronika Strapková (30) v sobotu povedala ÁNO svojmu priateľovi Filipovi, s ktorým žije už osem rokov. Kráska, ktorá sa zúčastnila súťaže Hlas Česko Slovensko, opísala svoj veľký deň, píše portál Blesk.

Sympatická tmavovláska sa vydala v Nitre, pretože odtiaľ pochádza jej otec. Veľkú úlohu zohrala aj skutočnosť, že si s Filipom svoje „áno“ chceli povedať pred Bohom a oboch ich očaril kostolík na Zobore. Na prípravy ich veľkého dňa mali dnes už novomanželia približne dva roky.

„Keď ma Filip požiadal o ruku, vedela som, že chcem kráčať životom práve s ním. Celý čas príprav bol pre mňa obdobím lásky. Od riešenia všetkých tých hlavných organizačných vecí, až po tie najmenšie detaily,“ prezradila Veronika dva dni po svadbe.

View this post on Instagram

Ten deň som si predstavovala asi stokrát. A možno aj viac. A v duchu som si priala len jedno. Aby bol ten deň o láske a aby pri ňom s nami mohli byť tí, ktorí pri nás stoja celý život. Rodina a priatelia ktorých poznáme tak dobre, že sú vlastne druhou rodinou. A tak som si priala aby ľudia odchádzali šťastní a vďaka tomu aj my. A neviem čím som si to zaslúžila, ale ten deň bol ešte krajší ako som dúfala. Ďakujem z celého srdca ľuďom čo na nás mysleli a aj tým, čo boli s nami. Snažili sme sa to urobiť v komornejšom duchu a niekoľko milovaných mi chýbalo, ale verím, že sa stretneme v týchto dňoch a budeme ďalej oslavovať dar lásky. Lebo to je krásna oslava. Ďakujem za tú energiu, ktorú si prinesiem do ďalšieho života ako symbol jedného krásneho konca čias chodenia a ako začiatku nového života v úlohe Filipovej manželky. Vraví sa, a ja súhlasím, že šťastie sa kúpiť nedá a to štastie sa tam objavilo a ja som si z neho ukrojila taký veľký kus ako som len vedela. . Ďakujem! A ďakujem aj najmilšej pani majiteľke @salonnicole.sk za splnenie mojich predstáv o šatách a Ivetke ktorá mi ich prešila tak, aby som sa cítila tak trochu ako z rozprávky..A samozrejme @lussimakeupartist a @lulafactory za to, že som mala vlasy a make up, v ktorom mi bolo pekne.. A to nie len kvôli ich práci, ale aj preto, ako sme spolu strávili čas príprav. To sú pre mňa nezabudnuteľné momenty. S ľudmi čo mám rada. A že na ne nezabudnem, v to verím vďaka fotkám od @memophotoagency, ktoré mi to budú pripomínať až do konca mojich dní. A ja sa už teraz usmievam. A jedine čo ma mrzí je, že sa ten čas nedal spomaliť. ❤️ PS: Som plná pocitov a vďaky a chcem sa o ne podeliť. 😂. #bride#wedding#love#happymoments#nevesta

A post shared by VeronikaS – Veronika Strapkova (@veronikastrapkova) on

„Snažili sme sa, aby ten deň bol pekný pre všetkých našich blízkych. Ale to sa asi snaží úplne každý. Pre mňa osobne bolo dôležité, aby si hostia oddýchli a v ten deň už len oslavovali,“ dodala speváčka.

„Ďakujem najmilšej pani majiteľke svadobného salónu za splnenie mojich predstáv o šatách a Ivetke, ktorá mi ich vyšila tak, aby som sa cítila tak trochu ako z rozprávky,“  dodala speváčka, ktorej to v bielej róbe naozaj neskutočne pristalo. Účesom, líčením či ramienkami cez ramená pripomínala Popolušku z Troch orieškov.

Dara Rolins prekvapila! Prečo taká zmena?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info