HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Pedofilný škandál princa Andrewa: Obvinili ho z orgií s maloletými!

Kráľovná Alžbeta ll. & Prince Andrew / Twitter (@SussexPrincess)

Princ Andrew (60) je čiernou ovcou britskej kráľovskej rodiny už pomerne dlho. Stíha ho totiž jeden škandál za druhým. Ten najväčší však odštartovalo priateľstvo s pedofilným finančníkom Jeffreym Epsteinom († 66). Teraz na súde odznelo, že sa mal vojvoda z Yorku zúčastniť sexuálnych orgií s maloletými dievčatami.

Už v minulosti vyhlásila jedna z Epsteinových obetí Virginia Robertsová, že bola k sexu s princom Andrewom donútená, informuje portál Blesk. Dokonca ich spolu vyfotili na jednom večierku. Syn kráľovnej Alžbety II. všetko poprel, ale jeho povesť sa otriasla od základov.

Vopred dohodnutí paparazzi?! Meghan pomohol ku sláve podvod!

Teraz prichádza ďalšie drsné obvinenie! Ako uviedol magazín Mirror, vojvoda z Yorku bol na súde obvinený, že sa zúčastnil skupinových sexuálnych orgií s maloletými dievčatami. Tie mala Epsteinovi a jeho kumpánom zháňať Ghislaine Maxwellová.

Tá už bola tiež obvinená z účasti na kupliarstve. Celý škandál nevrhá dobré svetlo na britskú kráľovskú rodinu, a preto sa princ Andrew stiahol z očí verejnosti. Súdny proces naďalej prebieha a najskôr u neho zaznejú ďalšie šialené odhalenia.

William to prestrelil! „Čo to má znamenať?!“, kričala na neho Kate

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info