HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Skvelé správy o stave chorého Andyho Hryca: Náhla zmena počas jediného týždňa!

Andrej Hryc / Facebook (Slovart - vydavateľstvo najlepších kníh)

Dobré správy pre Andreja Hryca (70) a jeho rodinu! V stredu bol na pravidelnej kontrole po transplantácii kostnej drene kvôli akútnej leukémii. „Dopadlo to dobre, dokonca mi odobrali nejaké lieky,“ prezradil Andrej portálu Blesk, ktorý o veci informuje.

Z bratislavskej nemocnice si herec konečne priniesol dobré výsledky. Aj keď si už na pravidelné týždenné kontroly zvykol, vždy má trochu obavy. Testy ale dopadli dobre. „Čísla sú lepšie, než som mal pred týždňom,“ pochválil sa herec.

Avšak má ešte pred sebou beh na dlhú trať. Lekári mu povedali, že najdôležitejších je prvých sto dní. Hryc má teda z toho ešte dve tretiny pred sebou. Po chemoterapiách je jeho imunita veľmi krehká, takže sa musí chrániť a nesmie ochorieť.

Dávna súrodenecká nenávisť Andreja Hryca: Odlúčená sestra mu napriek tomu zachránila život!

Andrej je bojovník! Bezprostredne po zákroku nemohol chodiť, pretože 60 dní len ležal a svaly mu ochabli. Bez reptania však počúva lekára. Stará sa o neho samotný zástupca prednostu kliniky hematológie Martin Mistrík (68), brat nedávno zosnulého doktora Augustína Mistríka († 71), bývalého vrchného angiologa SR a hercov dlhoročný kamarát. Brat lekára, ktorý Andreja doslova zobral hrobárovi z lopaty a ku ktorému ďalej chodí na kontroly, bol hercov spolužiak. „Poznali sme sa šesťdesiat rokov,“ prezradil Hryc.

Zvrat v kauze únosu synov moderátorky Very Wisterovej: Súd konečne rozhodol!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info