HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Zničil Jan Kraus svojmu synovi kariéru? Davidove šokujúce slová!

David Kraus / Facebook (David Kraus)

Otec a syn Krausovci spojili sily už pred rokmi, keď Jan Kraus dostal od televízie ponuku moderovať vlastnú talk show. Syn David ho tam s kapelou od prvej chvíle sprevádza. Lenže dnes tohto kroku tak trochu ľutuje, píše portál Stars24.

K talk show Jana Krausa už neodmysliteľne patrí sprievodná kapela na čele s jeho synom. Veľa ľudí sa mylne domnieva, že sa do programu dostal z protekcie. Televízni diváci si to už bez neho ani len nedokážu predstaviť.

David Kraus však vlani v relácii Blízká setkání priznal, že mal úplne iné sny, a to jazdiť s kapelou po koncertoch. „Ale tou reláciou, ktorú tento rok robíme pätnásty rok, som dostal absolútnu stopku. Stala sa z nás zábavná kapela. Stal som sa čudákom a svet festivalov sa odo mňa odvrátil,“ zveril sa David.

Jan Kraus šokuje: Má nepriateľov a užíva si to!

Podľa jeho slov ľuďom vadí, že vystupuje s otcom. Pripomína však, že ho neoslovil on, ale televízia. „Nebolo to tak, že otec za mnou prišiel s tým, či by som mu nespieval v relácii,“ prezradil syn slávneho herca a moderátora.

Dnes už síce nemá na výber, keby sa však mohol vrátiť v čase, rozhodol by sa jasne. „Neľutujem toho. Ale keby som mohol niečo vrátiť, tak by som do tej relácie asi už znova nešiel,“ dodal David na záver.

Ben nechodil s krásnou miss, on nechodí s dievčatami, útočí na Cristovaa starosta Novotný

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info