fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Mať dieťa je šťastie, ktoré musí zažiť každý chlap, tvrdí MMA zápasník Muradov

Makhmud Muradov / Facebook (Stanley Eschner - Profesionální Boxer a Trenér)

MMA zápasník Makhmud Muradov (30) sa zveril, že by bol veľmi rád, keby mal veľkú rodinu. S partnerkou, speváčkou Monikou Bagárovou (26), vychovávajú spoločne dvojmesačnú dcérku Rumi, píše portál iDnes.

„Tohtoročné leto je pokojnejšie, pretože kvôli koronavírusovým opatreniam menej lietam. Všetko je zatvorené, nemôžem do Ameriky ani do Uzbekistanu, kde sme mali nejaké plány, ale bohužiaľ z nich zišlo. Každý deň idem dvojfázové tréningy, cvičíme s Karlosom Vémolom. Som pripravený kedykoľvek zase začať pracovať,“ prezradil Makhmud Muradov v rozhovore pre reláciu Showtime.

Ten momentálne trávi najviac času na tréningoch a vo svojom dome za Prahou, ktorý nechal postaviť a kam sa s Monikou ešte pred narodením ich dcérky nasťahovali.

View this post on Instagram

Bugun men yanada baxtliroq bo'ldim, suyukli qizim Rumia hayotimizga kirib keldi. Bolalar, bu Olloh Taoloning bandasiga bo'lgan mukofoti, Alhamdulillah, endi men chiroyli qizning otasiman. Biz chaqalog'imizga sevimli onamning – Rumiya ismini berishga qaror qildik. Alloh senga baxtli va uzoq umr bersin. Bu dunyoga xush kelibsan qizalog'im ❤️ ————————————————————————— Сегодня я стал ещё счастливее, на свет появилась моя любимая дочь Румия ❤️ Дети, это награда от самого Всевышнего, Альхамдулиллях теперь я отец прекрасной дочери. Мы решили дать нашей малютке имя моей любимой Мамы – Румия. Пусть Аллах подарит тебе счастливую и долгую жизнь. Добро пожаловать на свет милая доченька ❤️ —————————————————————————- Slova nejsou potřeba! Máme jí Rumia Muradova 🐣🐥 Děkuju lásko @bagarovamonika ❤️ —————————————————————————— #muradov #happy #alhamdulillah #love

A post shared by Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov) on

Na rolu otca, ktorým sa stal pred dvoma mesiacmi, si vraj Muradov zvykol rýchlo. „Je to šťastie, ktoré musí zažiť každý chlap. Vedel som, že to bude veľké, ale netušil som, že až toľko,“ priznáva.

„So starostlivosťou o dcéru sa snažím pomáhať. Než som vyšiel na rozhovor, som ju napríklad strážil, zatiaľ čo mamička Monika sa doma ráno pripravovala a sprchovala. Pre mamičky je to obdobie po pôrode veľmi náročné. Ja som ale otecko, a tak môžem vypadnúť na tréning a tam trochu dlhšie zostať. Monika všetko zvláda v pohode, občas má nervy, ale zvláda to pekne,“ dodáva MMA zápasník na záver.

Maroš Kramár stále nemá dosť: Zase tie ženy!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info