HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Krutá rana pre kráľovnú: Takúto potupu od svojich najbližších isto nečakala!

Harry, Meghany & kráľovná Alžbeta ll. / Twitter (@OddsShark)

Rana z čistého neba? V prípade „megxitu“ vraj ani náhodou. Dvojica zo Sussexu mala podľa novej knihy Finding Freedom (Hľadanie slobody) plánovať odchod od kráľovskej rodiny už dlhšiu dobu. Dokonca boli v hre aj dosť radikálne metódy, informuje spravodajský portál Aha!

Meghan sa v kráľovskej rodine vraj od začiatku necítila dobre, preto ani spočiatku veľmi nezapadla. Z toho dôvodu chcela aspoň čiastočne ovplyvniť chod zaužívaných zvykov monarchie. „Harry poslal babičke a svojmu otcovi emaily a oznámil, že s Meghan došli k rozhodnutiu zmeniť spôsob, akým pracujú – chceli ustúpiť do pozadia a stráviť viac času v zámorí,“ cituje britský magazín Mirror úryvok z novej publikácie Finding Freedom.

„Nepopisoval to moc do detailov, pretože sa bál, aby informácie nepresiakli do médií. Zvyšok chcel s rodinou prebrať osobne,“ píše sa v knihe.

Lenže ani Charles, ani kráľovná Alžbeta II. na nich vraj nemali v dohľadnej dobe čas, čo sa Harryho aj Meghan dotklo. Dokonca mali uvažovať o tom, že porušia protokol a dôjdu za panovníčkou priamo z letiska. To ale nakoniec zamietli.

„V tom čase už ale cítili, že tú tému pripomínali za minulý rok členom kráľovskej rodiny viackrát a mali dosť toho, že ich nikto neberie vážne,“ uviedol zdroj blízky páru. Preto Meghan a Harry nakoniec oznámili odchod z monarchie po svojom. A na detailoch sa s kráľovnou mohli dohovoriť až potom, keď už bol ich zámer jasný. Aspoň tak to tvrdí novinka na knižnom trhu o kráľovskej dvojici.

Princ William nebude nikdy kráľom? Pravda o mene budúceho panovníka!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info