HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Ben nechodil s krásnou miss, on nechodí s dievčatami, útočí na Cristovaa starosta Novotný

Pavel Novotný a Ben Cristovao / Facebook (Pavel Novotný Oficiální) (Ben Cristovao) / Fotokoláž: Redakcia HD

Mohol len Benovi Cristovaovi (33) pochváliť jeho sexi matku. To by ale nebol Pavel Novotný (39), keby neprovokoval kontroverznými vyhláseniami. „Ben nikdy naozaj nechodil s krásnou miss. Ben nechodí s dievčatami,“ tvrdí řeporyjský starosta, ktorý má za to, že spevák pred svetom „niečo“ tají.

Stačilo, aby Ben Cristovao na Instagrame ukázal mamičku, a začali sa diať veci, píše portál Expres. Vložil sa do toho aj Pavel Novotný, ktorý neodolal pokušeniu povedať svetu, čo si myslí o obľúbenom spevákovi a jeho milostnom živote či orientácii.

„Ben má šmrncovnú matku,“ začal pochvalne Novotný. „Ben nikdy naozaj nechodil s krásnou miss. Ben nechodí s dievčatami,“ vypálil ostrými Novotný, ktorý narážal na správy o tom, že Cristovao randil s českou miss Katařinou Kasanovou.

Ben Cristovao šokoval fanúšikov s novou blondínkou: Nie je to partnerka, ale jeho cool mama!

„Ben určite kvôli rozchodu s miss nezanevrel na dievčatá,“ doplnil starosta pražskej časti Řeporyje.

„Nepríde mi cool outovať ľudí proti ich vôli,“ reagoval na jeho slová jeden z komentujúcich.

„Nikoho neoutujem, tu sa napísala hrubá chyba v médiách, iba opravujem,“ umyl si nad celou záležitosťou ruky Novotný, ktorý podľa svojich slov chcel len pomôcť a uviesť veci na pravú mieru.

Ben Cristovao je určite nadšený, že má takého hovorcu a mediálneho ochrancu. Podobne ako expriateľka Monika Bagárová musí byť na vrchole blaha, keď podľa Novotného optiky nepatrí medzi ženy.

Maroš Kramár stále nemá dosť: Zase tie ženy!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info