HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Verešová akútne potrebuje kurz Photoshopu: Zle upravené fotky jej iba škodia

Andrea Verešová / Facebook (Andrea Verešová)

Je zvláštne, že s letom Andrea Verešová (40) s pravidelne púšťa do sveta viac menej šialené kreácie prehnané Photoshopom, píše portál Expres.

„Prechádzky v tomto impozantnom mestečku ma nikdy neomrzia. Všetko je tu tak krásne,“ rozplýva sa Andrea Verešová a vinie sa okolo schodiska pri jednom z celkom historicky vyzerajúcich domčekov na ostrove Mykonos.

„Andrejka, si krásna!“ Nešetril chválou jeden z fanúšikov, ktorý si samým nadšením nevšimol, že snímku snaživá kráska prehnala podivnými filtrami. A pretože nepozná poučku, že menej je niekedy viac, Verešová ich použila viac, než bolo nutné. Výsledkom je fotka, na ktorej si nie je vôbec podobná!

Je však pochopiteľné, že chce modelka vyzerať za všetkých okolností skvele a ani smeti nevynesie nenalíčená a perfektne upravená, predsa len je to jej práca, vyzerať dobre a dbať o seba.

Na tom nie je nič zlé, ale nič sa nemá ani preháňať! Nie je nutné robiť z ľudí hlupákov a zo seba niečo, čo nie ste. Fanúšikovia by Verešovej iste nejaký ten tieň alebo drobnú nedokonalosť odpustili, predsa len ide o momentku z dovolenky, nie o titulku magazínu.

Jej vkus a prácu si zamilujete: Tak ako Verešová!

Navyše to pôsobí smiešne, keď zo seba od prírody krásna žena urobí plastikovú a neprirodzene pôsobiacu bábiku.

„Je dôležité si užívať každú sekundu v živote a zostať pozitívny, pretože krása prichádza zvnútra von,“ mudruje z gréckych Kykladov Verešová, ale akosi sa tým zabúda riadiť.

Bacuľatá komička Evelyn šokuje svojim telom: Prsia štvorky a nohy ako modelka!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info