HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Jej vkus a prácu si zamilujete: Tak ako Verešová!

Andrea Verešová / Facebook (Andrea Verešová)

Na módneho návrhára sa dnes môže hrať prakticky každý. A ruku na srdce, keď sa rozhliadnete po československom rybníčku, často to tak je. V prípade značky Kristianna je to našťastie inak! Keď si na seba vezmete niečo od návrhárky Kristíny Oganesiannovej, každý sa za vami obzrie!

Ako píše portál Radar online, Kristina sa narodila v Arménsku a napriek tomu, že má len 22 rokov, má už skúseností na rozdávanie. Aj preto si jej značku Kristianna obľúbili známe tváre ako je Andrea Verešová, Dominika Myslivcová, Denisa Spergerová a mnoho ďalších.

„Značka funguje od mája 2019 a som veľmi rada, že si ju veľa ľudí ihneď obľúbilo,“  usmieva sa sympatická mladá slečna. Jej móda je skôr extravagantná. „Robím plesové a krátke šaty, bundy, kabáty, teplákové súpravy a tak ďalej. Teraz mám základnú kolekciu s tričkami a logom,  vypočítava väčšiu časť svojej tvorby.

Jej doménou je koža. V tomto ohľade u nás nájdete málokoho lepšieho. „Látky beriem z Talianska. Sama tam lietam a vyberám si,“ vysvetľuje Kristina. V čase koronakrízy to bolo samozrejme zložitejšie, teraz už sa ale všetko našťastie vracia do normálu. Iste tak môžeme čoskoro očakávať nejaké horúce novinky.

Trojka v posteli? Dara Rolins prezradila, čo robí v noci!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info