HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Trojka v posteli? Dara Rolins prezradila, čo robí v noci!

Dara Rolins / Facebook (Dara Rolins - Unofficial)

Speváčka Dara Rolins je na rozdiel od niektorých slovenských kolegýň zo šoubiznisu známa tým, že viac než reklamným spoluprácam slúži jej Instagram fanúšikom. Tým zo svojho súkromia odhaľuje najrôznejšie čriepky, vrátane netradičnej fotky priamo z postele, píše portál Stars24.

Dara je spoločenská, čo dokazuje aj nedávno zverejnená fotka z Hotela Galileo Donovaly. Na nej nie je sama, ale hneď s dvoma kamarátkami. A to priamo v posteli, kde nechýba ani pohár vína! Iné fotky a príspevky na jej sociálnych sieťach sú však menej veselé. O pár hodín skôr sa totiž Dara zverila s tým, že má občas problém zaspať, a ako tento problém rieši.

Dara Rolins odkryla svoje príjmy: Koľko zarába mesačne a čo všetko musí obetovať?!

„Keď nemôžem zaspať, snažím sa upokojiť myšlienky predstavou, že to moje občasné ponocovanie hlavy, pretože telo už v podstate dávno spí, mi dáva možnosť prísť na niečo, čo mi cez deň uniklo,“ zverila sa Dara.

Obratom dodáva, že väčšinou nepríde na nič, čo by už dávno nevedela, je ale nemožné vysvetliť to jej hlave, ktorá sa dostane do víru a ona sa v ňom točí aj dve hodiny.

Hrôzostrašný verdikt pre Vondráčkovú: Bez detí a bez peňazí!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info