fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Zmena vzhľadu vojvodkyni Kate: Toto sa Williamovi páči?!

Kate Middleton / Instagram (@cambridgefamilyfanaccount)

Šarmantná Kate Middletonová (38) sa rozhodla pre zmenu svojho vzhľadu. Na leto sa vojvodkyňa z Cambridge rozhodla zmeniť účes a veľmi jej to pristane, píše portál Aha!

Vojvodkyňa Kate skúsila novú farbu vlasov a vyzerá skutočne skvele! Manželka princa Williama si nechala svoje vlasy vyblednúť o pár odtieňov a hneď vyzerá o niekoľko rokov mladšie.

View this post on Instagram

🌻 This #ChildrensHospiceWeek The Duchess of Cambridge, Royal Patron of @eachhospices since 2012, joined families to plant a garden for The Nook, one of EACH’s purpose-built hospices. Using plants bought during her visit to Fakenham Garden Centre last week, The Duchess worked alongside an EACH volunteer gardener and a family to plant a garden that will provide enjoyment for children and families. Throughout the pandemic EACH has continued to deliver end of life and emergency crisis care as well as bereavement support. Marking the end of Children’s Hospice Week, The Duchess also met with staff from EACH’s care and facilities teams to thank them for the incredible work that they do. Organised by the UK charity Together for Short Lives, Children’s Hospice Week 2020 celebrates and raise vital funds for the UK’s 54 children’s hospices — visit @togetherforshortlives to find out more.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Medový nádych určite ocenil aj jej muž, pretože slávna členka kráľovskej rodiny rozhodne našliapla vedľa. Vzhľadom k tomu, že je Kate veľkou ikonou, dá sa očakávať, že ženy budú teraz farbiť svoje kadere takzvane o sto šesť!

Princezná Beatrice mala na svadbe kráľovnine šaty (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info