HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI SLOVENSKO

Za útok vidlami, rýľom a železnou tyčou hrozí mužom trojročný trest

Foto zdroj: Facebook - Polícia SR

Zranenia mladšieho z napadnutých si vyžiadajú liečenie s dobou približne 30 dní, staršieho približne desať.

Trest odňatia slobody na tri roky hrozí obvineným, ktorí vo štvrtok 16. júla v obci Jastrabie pri Michalovciach fyzicky napadli dvojicu mužov. Z prečinu ublíženia na zdraví a výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva obvinil michalovský vyšetrovateľ zatiaľ troch z pätice útočníkov.

Ako informovala hovorkyňa košického krajského policajného riaditeľstva Jana Mésarová, na stotožnení ďalších dvoch páchateľov polícia pracuje. Obvinení Michalovčania vo veku 34, 46 a 49 rokov spolu s ďalšími dvoma osobami mali vo štvrtok prísť pred jeden z rodinných domov v obci, kde začali fyzicky napádať tam prítomné osoby.

Boh, potraty a lepšia akustika: Kanye West začína kampaň s chaotickým zjazdom

„Dvaja z obvinených fyzicky napadli 39-ročného majiteľa domu, ktorý po úderoch železnou tyčou a rýľom spadol na zem, kde ho udierali po celom tele. Po útoku sa mu podarilo utiecť k vedľajšiemu domu, kde ho dobehli a vo fyzickom útoku pokračovali,“ priblížila Mésarová s tým, že na tomto mieste mali útočníci napadnúť ďalšieho 52-ročného muža.

Zranenia mladšieho z napadnutých si podľa Mésarovej vyžiadajú liečenie s dobou približne 30 dní, staršieho približne desať. Polícia troch z pätice útočníkov zadržala pár hodín po útoku. Po umiestnení do cely policajného zaistenia podali policajti podnet na ich väzobné stíhanie.

V uplynulom týždni došlo k dvom smrteľným zrážkam vlaku s ľuďmi

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info