HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER KRIMI SLOVENSKO

Vodič po dopravnej nehode v Banskej Bystrici ušiel z miesta činu (aktualizácia)

Zdroj: Facebook KRPZ BB

Polícia dokumentuje dopravnú nehodu, ktorá sa stala dnes ráno v Banskej Bystrici.

Ako informuje vo svojom profile na sociálnej sieti, vodič po nehode ušiel z miesta činu, pričom na mieste zostali v druhom vozidle dve ťažko zranené osoby.

„Vodič osobného auta prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom. Po nehode z miesta ušiel. Vodička aj spolujazdkyňa z druhého auta sú ťažko zranené. V aute vodiča, ktorý nehodu zavinil boli nájdené podozrivé látky,“ priblížila polícia.

Aktualizované 18.7. o 14.33 hod.:

Vodič podozrivý zo zavinenia sobotňajšej nehody v Banskej Bystrici, pri ktorej sa ťažko zranili dve ženy, je už v rukách polície. Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici, ide o 22-ročného Banskobystričana.

Muž po nehode z miesta nehody utiekol, v jeho aute našli policajti striekačky s kryštalickou látkou. „Dychová skúška bola u 22-ročného vodiča negatívna, bol mu odobratý aj biologický materiál,“ uvádza polícia na sociálnej sieti s tým, že vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví a neposkytnutie pomoci a taktiež pre drogovú trestnú činnosť.

Podpaľač luxusných áut sa väzeniu vyhne vďaka nepríčetnosti (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info