HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Rezort obstaráva službu prepravy dokladov

Ilustračné foto - TASR

 Ministerstvo vnútra obstaráva zabezpečenie doručovateľských služieb pre potrebu prepravy dokladov.

Ako sa ďalej uvádza na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, náklady na zabezpečenie tejto služby odhadujú na 377 200 eur bez DPH. Za uvedenú sumu by mal vybraný prepravca zabezpečovať dopravu počas štyroch rokov, pričom predpokladané množstvo vykonaných zásielok za toto obdobie vyčíslili na 92-tisíc eur.

„Predmetom zákazky sú doručovateľské služby zásielky – zabezpečenie prepravy personalizovaných dokladov Slovenskej republiky (občianskych preukazov, vodičských preukazov, cestovných dokladov, osvedčení o evidencii vozidla a pobytových kariet),“ uviedol rezort vnútra.

Fico by mal dnes začať „poslednú misiu“ na čele strany

Doklady by podľa požiadaviek ministerstva mali byť prepravované v bezpečnostnom obalovom materiáli, napríklad v plastovom poštovom kontajneri, prípadne prepravke s označením ich príjemcu.

„Bezpečnostný obalový materiál prepravka – je určená na pravidelnú prepravu osobných dokladov z Národného personalizačného centra Prezídia Policajného zboru do miest prijímateľov,“ uvádza sa v požiadavkách ministerstva s tým, že príjemcami zásielok budú okresné riaditeľstvá Policajného zboru a oddelenia cudzineckej polície.

Záujemcovia o zabezpečenie doručovania môžu rezortu vnútra predkladať ponuky do siedmeho augusta. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.

Slovensko spracováva rádioaktívny odpad zo zahraničia, Matovič stále mlčí

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info