HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Šokujúca samovražda českej turistky v Grécku: Obesila sa na kľučke od dverí!

obesená samovražda
Ilustračný obrázok © Shutterstock

Sama vyrazila na grécky ostrov Zakynthos a dopredu už zrejme vedela, že pôjde o jej poslednú dovolenku v živote. 45-ročná česká turistka v tamojšom hoteli údajne spáchala samovraždu. Portál Expres uvádza, že žena bola obesená v izbe. Následne zamestnanci hotela našli hromadu práškov proti depresiám.

Grécka televízia ERT uviedla, že turistka z Českej republiky bola ubytovaná v hotelovej izbe sama a v jej apartmáne sa našlo veľké množstvo liekov, ktoré sa užívajú proti depresii či úzkosti.

Zamestnanci hotela našli Češku po tom, ako sa niekoľko dní neobjavila medzi ostatnými hosťami. Keď chcela jej izbu upratať hotelová služba, bola turistka proti a žiadala, aby do jej izby upratovačky nevstupovali.

Boj o život ako z hororu: Do matky sa zahryzol žralok, tá mu vrazila päsť do oka!

Všetko teda nasvedčuje tomu, že samovraždu, ktorú pravdepodobne spáchala minulý týždeň, Češka starostlivo plánovala.

„Môžeme len potvrdiť, že minulý týždeň zomrela na gréckom ostrove Zakynthos česká občianka. Viac podrobností oznamovať nebudeme,“ uviedla pre server iDnes hovorkyňa Ministerstva zahraničných vecí Zuzana Štíchová.

Grécky denník Ta Nea uvádza, že česká turistka bola ubytovaná v hoteli pri letisku Keri a jej smrťou už sa zaoberá tamojšia polícia.

Masívny požiar v Egypte spôsobený únikom ropy zranil 17 ľudí a spálil 20 áut (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info