HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Raper Majk Spirit prehovoril o mentálnej pohode, snúbenici, ale aj roli otca, na ktorú sa teší!

Majk Spirit / Facebook (Majk Spirit)

Majk Spirit prehovoril o svojej snúbenici, rodine, aj o tom, ako sa teší na svoju úlohu otca. V rozhovore pre Idnes.cz raper priznal, čo je pre neho v živote momentálne najväčším luxusom a najvzácnejšou komoditou v dnešnom svete.

Na otázku, či je raper spokojný s tým, ako sa mu darí v osobnom živote, mal jasnú odpoveď. „Áno, som spokojný aj v osobnom živote. Moja priateľka – snúbenica ma veľmi podporuje v tom, čo robím. Stará sa o domácnosť, čaká na mňa s večerou, keď prídem zo štúdia, a ráno mi robí raňajky, keď sa chystám ísť tvoriť,“ uviedol Spirit, ktorý lásku k svojej snúbenici rozhodne neskrýva.

„Je to super mať domov, kde máš oporu a človeka, ktorý sa ti stará o fyzické a mentálne pohodlie. To určite prispieva k tomu, že som bol v takom správnom rozpoložení, aby som tvoril, pretože bez toho sa to nedá. Niektorí ľudia si myslia, že umelec musí trpieť, aby dobre tvoril. Ale myslím, že to neplatí pre každého. Ja viem, že z bolesti vznikajú veľmi pekné skladby a veľmi pekné veci, ale z radosti taktiež,“ prezradil Majk Spirit, svojim menom Michael Dušička.

Celeste Buckingham prehovorila o svojej chorobe, depresiách, aj o boji s nadbytočnými kilami

Keď padla otázka, či sa Majk teší na rolu otca, s odpoveďou neváhal ani sekundu. „Samozrejme! Na túto etapu života sa teším už niekoľko rokov a keďže všetci moji kamoši majú deti alebo zakladajú rodinu, tiež sa teším, že sa jedného dňa stanem otcom. Viem, že mi tým začne úplne nová životná etapa. Viem, že ešte neviem, čo to znamená, ale že to budem určite cítiť inak, pretože každý z tých kamošov hovorí „Však počkaj, uvidíš, až sa to narodí!“ Teším sa na to a myslím, že som na to už úplne pripravený a budem si to užívať.“

„Je to hlavne o tom vedieť tráviť ten čas s dieťaťom a rodinou. To je pre mňa taká najvzácnejšia komodita v tomto svete. Peniaze sa dajú zarobiť aj nanovo, ale čas je len jeden. Dvadsaťštyri hodín denne a nikdy sa to nedá pretočiť späť a nikdy sa to nedá zažiť znova. Najväčší luxus je pre mňa možnosť tráviť čas podľa svojich predstáv a podľa svojich vlastných rozhodnutí,“ delí sa Majk so svojimi myšlienkami.

Silvia Kucherenko čelí stalkerovi: Oplzlé správy a vyhrážky smrťou!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info