HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Celeste Buckingham prehovorila o svojej chorobe, depresiách, aj o boji s nadbytočnými kilami

Celeste Buckingham / Instagram (@celbuckingham)

Neraz sa Celeste Buckingham (25) kvôli svojim krivkám stala predmetom diskusií. Rozhodne nepatrí ku kráskam, ktoré by hrkotali kosťami, a ako píše portál Super, speváčka má postavu krv a mlieko. Pôvabná brunetka nedávno prezradila, že s kilami navyše sa skutočne trápi. Čo je ochotná podstúpiť kvôli schudnutiu?

„Dlho bojujem s tým, ako vyzerám. Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opäť spadla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala som, že zhodím,“ zverila sa speváčka, ktorá priznala dávnu anorexiu. Hladovanie, do ktorého sa pustila, následne vystriedala za fitnes prostredie.

„Potom som si uvedomila, že to je blbosť, tak som začala cvičiť takým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit, že odpadnem od únavy,“ rozpísala sa o svojom boji s kilami Celeste. „Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a nechodila von, aby som sa nemusela obliekať, riešiť, čo na seba, aby som potom nemala polhodinové depky kvôli tomu, že tri roky staré rifle mi nesedia,“ zverila sa Buckingham.

Silvia Kucherenko čelí stalkerovi: Oplzlé správy a vyhrážky smrťou!

Následne priznala, že vie, že nie je možné sa takýmto spôsobom trápiť a musí sa mať rada aj s kilami navyše.

„Viem, že je to blbosť. Viem, že mne a mojim blízkym je jedno, koľko vážim a ako vyzerám. Ale hoci viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus, a aj po prekonaní vážnej choroby tri roky dozadu som na seba stále neskutočne a nespravodlivo prísna,“ dodala speváčka s tým, že ľudia by nemali súdiť druhých za to, ako vyzerajú. O to viac, keď si ako ona prešli ťažkou chorobou.

Fiasko finalistov SuperStar: Prvý spoločný koncert, fanúšikovia však nedorazili!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info