HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Boj o život ako z hororu: Do matky sa zahryzol žralok, tá mu vrazila päsť do oka!

Facebook (Wave Tribe), Twitter (@NatureisScary) / Fotokoláž: Redakcia HD

Matka troch detí Leeanne Ericsonová (38) zažila moment ako vystrihnutý z filmu Čeľuste. Keď plávala na surfe blízko kalifornskej pláže San Onofre, napadol ju veľký žralok biely. Ten sa jej zahryzol do stehna a v okamihu stiahol pod hladinu. Žena ale našťastie zareagovala včas a utiekla hrobárovi z lopaty.

Ako píše portál Extra, pokojné preslnené popoludnie sa razom zmenilo na hororový film! Leeanne Ericsonová bola v zlý čas na zlom mieste, keď sa jej žralok zahryzol do stehna a strhol ju zo surfu pod morskú hladinu. Väčšina ľudí by v absolútnom šoku nebola schopná zachovať chladnú hlavu, Leeanne sa to ale podarilo aj napriek neskutočnej bolesti spôsobenej žraločími čeľusťami.

„Akonáhle ma chytil za nohu, vedela som, čo je to zač. Pamätám si, ako ma ťahal dole, a ja som myslela na svoje deti. A pamätám si, ako som myslela na snúbenca, že nevie, kde som a čo sa mi deje,“ uviedla Leeanne v sérii Sharkfest od National Geographic.

Tá sa ale nedala a začala sa brániť. Vedela, že pri napadnutí musí žraloka silno udrieť. „Dala som mu celú ruku do oka a narvala som ju najďalej, ako to len šlo. Bolo to skutočne mäkké, cítila som sa, akoby som strčila ruku do nádoby s želé. Žralok odplával preč a ja k hladine,“ opísala surferka.

Je Meghan druhýkrát tehotná? Fanúšikovia to vidia ako jasný dôkaz!

Že sa v ten moment niečo deje, okamžite spozoroval jej snúbenec Dusty Phillips „Pádloval som a počul som krik. Jej krik, ktorý zmizol pod vodou. Výkrik, ktorý zamrazil až na chrbtici. Prenikavý krik, ktorý som predtým nikdy nepočul,“ popisoval hrozný moment napadnutia.

Po tom, ako sa žena dostala na hladinu, pomohol jej snúbenec späť na surf. „Bolelo to, ako by sa vám do nohy zarezali žiletky,“ spomínala Leeanne a dodala, že všade bolo veľké množstvo krvi. Phillips ju ale pohotovo dopravil k brehu, kde už privolali sanitku. Skúsená surferka sa zo zranenia dostala, musí ale pravidelne absolvovať rehabilitácie, pretože kus stehna jej stále chýba.

Masívny požiar v Egypte spôsobený únikom ropy zranil 17 ľudí a spálil 20 áut (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info