fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Travolta je zdrvený! Jeho manželka, hollywoodska herečka Kelly Prestonová umrela vo veku 57 rokov

John Travolta s manželkou Kelly Prestonovou / Twiktter (@princesskayla57)

 Americká herečka Kelly Prestonová, ktorá sa objavila v hollywoodskych trhákoch ako Jerry Maguire alebo Dvojčatá, zomrela vo veku 57 rokov po takmer dvoch rokoch boja proti rakovine prsníka. Jej manžel John Travolta (66) oznámil túto zdrvujúcu správu v nedeľu na Instagrame, informuje portál Reuters.

„S veľmi ťažkým srdcom vás informujem, že moja krásna manželka Kelly prehrala dvojročný boj s rakovinou prsníka,“ uviedol vo svojom príspevku dnes už legendárny herec.

„Kellyna láska a život ostanú navždy zapamätané. Budem mať nejaký čas na to, aby som tu bol pre svoje deti, ktoré stratili svoju matku, takže mi vopred odpustite, ak o nás chvíľu nebudete počuť,“ napísal zdrvený Travolta.

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Narodila sa ako Kelly Kamalelehua Smithová v Honolulu 13. októbra 1962, svoje meno si však zmenila na Kelly Prestonovú ešte predtým, ako sa jej podarilo získať svoju prvú filmovú úlohu v komédii Mischief v roku 1985. Neskôr v tom roku sa objavila aj v ďalšej úspešnej komédii s názvom Tajná ctiteľka.

V nasledujúcich rokoch si Kelly zahrala vo filmoch ako Vesmírny tábor alebo Dvojčatá s Arnoldom Schwarzeneggerom a Dannym DeVitom. V trháku Jerry Maguire hrala snúbenicu Toma Cruisa, neskôr získala rolu i v športovej dráme Hra snov po boku Kevina Costnera.

Prestonová naposledy účinkovala vo filme Mafián (Gotti) v roku 2018, v ktorom stvárnila manželku mafiánskeho šéfa podsvetia, ktorého nehral nikto iný ako jej manžel John Travolta. S ním sa prvýkrát stretla v roku 1988 na natáčaní filmu Experti, kde obaja účinkovali. Svadbu mali tri roky po tom, a to 5. septembra 1991 v Paríži.

„Dochádzajú mi peniaze, budem na mizine!“ Robert De Niro dopláca na koronavírus

Po Prestonovej neostal len trúchliaci manžel, ale aj dcéra Ella či 28-ročný syn Benjamin. Syna Jetta stratili, keď vo veku 16 rokov v januári 2009 tragicky zahynul počas rodinnej dovolenky na Bahamách.

„Nikdy som nikoho nestretla tak odvážneho, silného, krásneho a milujúceho ako si ty,“ napísala jej dcéra Ella Bleu Travoltová na poctu uverejnenej na Instagrame.

Tom Hanks: Cukrovka, choré srdce a k tomu koronavírus! Herec opísal boj o prežitie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info