fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

ŠOK: Europoslankyňa Monika Beňová čaká bábätko!

Na snímke europoslankyňa Monika Beňová počas brífingu s novinármi v rámci predstavenia nových europoslancov 19. júla 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann

„Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky,“ napísala na sociálnej sieti M. Beňová.

Europoslankyňa za Smer-SD Monika Beňová čaká dieťa. Politička, ktorá bude mať v auguste 52 rokov, informácie denníka Plus Jeden Deň potvrdila aj na sociálnej sieti.

„Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intímne obdobie v živote ženy,“ napísala na Facebooku.

Pekný pondelok, milí priatelia. Chcela som, aby to ostalo v našej intímnej rodinnej zóne trochu dlhšie, ale tak Plus1 to…

Uverejnil používateľ Monika Beňová Nedeľa 12. júla 2020

 

Podľa informácií Plus Jeden Deň by otcom dieťaťa mal byť advokát Ľubomír Klčo (36), s ktorým dlhé roky spolupracovala. Beňová má z prvého manželstva syna Martina (30), druhé manželstvo s Fedorom Flašíkom bolo bezdetné.

Tehotenstvo si politička paradoxne práve vďaka koronakríze užila. „Bola som v treťom mesiaci, takže som nemusela cestovať do Bruselu, stresovať sa na letisku, ani chodiť medzi ľudí. Možno aj preto som zvládla celé obdobie absolútne bez problémov,“ povedala Pluske.

Meghan prišla o najlepšiu kamarátku, tá sa jej teraz vyhráža: „Už nemám čo stratiť, poviem pravdu!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info