fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Boris Kollár nie je z vládnutia s kiskovcami nadšený

Predseda parlamentu Boris Kollár počas tlačovej konferencie o informáciách ohľadom svojej diplomovej práce. Bratislava, 23. jún 2020. Foto: SITA/Jana Birošová

Boris Kollár tvrdí, že bol vydieraný niektorými koaličnými poslancami.

Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár nie je z vládnutia s kiskovcami nie je nadšený. „Ja som veľmi nechcel Za ľudí, ale nevyberám si. Principiálne je lepšie mať veľkú koalíciu, lebo musíme prijať aj ústavné zákony,“ povedal v relácii Na telo plus na webe tvnoviny.sk B. Kollár.

Počas roztržky na tému diplomovej práce B. Kollár nazval Juraja Šeligu farizejom a Andreja Kisku daňovým podvodníkom. Podľa Kollára však koalícia dokáže vládnuť aj naďalej, napriek tomu, Igor Matovič si na stretnutí všetkých 95 koaličných poslancov robil žarty z konfliktu medzi B. Kollárom a podpredsedom strany Za ľudí J. Šeligom.

„Nebol dobrý nápad, že Juraj Šeliga na mňa zaútočil s vydieraním, lebo ja som nikoho nevydieral,“ vyhlásil Kollár. Dodal, že práve on bol vydieraný niektorými koaličnými poslancami.

„Táto vláda sa neustále háda, pán Kiska vyzval Matoviča, aby bol principiálny, ale hlavne mali by prijímať reálne opatrenia, ktoré zastabilizujú pracovné miesta,“ povedal v relácii podpredseda strany Smer-SD Juraj Blanár.

Matovič pri kauze Kollára priznal krehkosť klubu OĽaNO, hovorí politológ

.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info