HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

A je to vonku! Priznanie Johnnyho Deppa z domáceho násilia: Prečo dal hlavičku svojej ex?!

Amber Heard & Johnny Depp Zdroj: Facebook (Amman Cinemas)

Konečne je to vonku! Hoci to celý čas popieral, hollywoodsky herec Johnny Depp (57) nakoniec na súde v Londýne priznal, že zaútočil na teraz už bývalú manželku Amber Heardovú (34). Dal jej hlavičku medzi oči, vyplynulo z nahrávky, píše portál Aha!

Súd prerokúva Deppovu žalobu na britský denník The Sun kvôli článku, ktorý ho označil za manželského násilníka. Článok vychádzal práve z obvinenia, ktoré v súvislosti s Deppom vzniesla herečka Amber.

Johnny Depp tri dni v kuse popieral, že by ju niekedy napadol, ale zlom nastal, keď právnici pustili na súde nahrávku, na ktorej bolo herca počuť, ako hovorí: „Trafil som ťa hlavičkou do sku**eného čela, to ti nemohlo zlomiť nos!“ Depp po vypočutí záznamu uviedol, že to nebola úmyselná hlavička. Vraj sa Amber, ktorej sa počas hádky v ich byte v Los Angeles zmocnil amok, len snažil zachytiť ruky, aby ho ďalej nemohla ohrozovať.

Malér za malérom: Johnny Depp musel na súde vysvetľovať jeho drogové aktivity!

Právnik denníka The Sun Sasha Wass sa potom Deppa opýtal, či si uvedomuje, ako je veľmi dôležité, že vôbec prvýkrát oficiálne priznal použitie násilia voči Amber. A herec so sklopenou hlavou priznal: „Áno, je to dôležité.“

Proces, kvôli pandémii preložený z marca, má trvať tri týždne a ako svedkovia v ňom prostredníctvom videoprenosu majú vystúpiť aj dve bývalé partnerky Johnnyho Deppa. Vanessa Paradisová, ktorá s ním žila 14 rokov, a Winona Ryderová, ktorá s ním mala vzťah asi štyri roky. Obe už Deppa podporili a uviedli, že sa k nim herec násilnícky nikdy nesprával.

Aká matka, taká Katka: Dcéra Madonny prevetrala prsia aj ochlpenie!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info