HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Aká matka, taká Katka: Dcéra Madonny prevetrala prsia aj ochlpenie!

Zdroj: Instagram (@celebs_next), Facebook (940 Oldies) / Fotokoláž: Redakcia HD

Najstaršia dcéra speváčky Madonny (61) Lourdes Leonová (23), občas označovaná za módnu ikonu novej generácie, v trendoch tento rok asi zaostala a vrátila sa do dôb, kedy bolo in nosiť v podpazuší dva „karfioly“. Že by sa inšpirovala svojou maminou?

Ako píše portál Blesk, v časoch dávnych, silne prevoňaných marihuanou a ozvučených slastnou hudbou od Beatles, bolo zarastené podpazušie u žien bežnou záležitosťou. Nikto sa nad hustým ochlpením nepozastavoval, kým reklamy na holiace strojčeky a žiletky, vďaka ktorým bude každá žena „prirodzene krásna“, nevytlačili tento trend z povedomia spoločnosti a nenormalizovali hladkosť.

Dnes sa holia aj dievčatá, čo ešte nie sú na prahu puberty a z dám s ochlpením na úplne bežných miestach sa stávajú diskutované vyvrhelkyne. Nie všetky sa však podriaďujú masám a dobe.

https://www.instagram.com/p/CCdMUhVj_tY/

https://www.instagram.com/p/CCbZ2xYn7jI/

Rovnako ako jej drahá, starnúca, ale dušou stále mladá matička Madonna, sa 23-ročná Lourdes Leonová čas od času objaví s nejakým tým „karfiolíkom“ v podpazuší, teda neoholená. Nehanbí sa to predviesť ani u kávičky a cigárka v preplnenej záhradke newyorskej reštaurácie, kam v stredu vyrazila na pokec s priateľmi.

Na fotografiách si okrem neoholeného podpazušia možno povšimnúť, že Lourdes hlása slobodu ďalším partiám, tentoraz intímnom! Nezväzuje sa patriarchálnou podprsenkou a prsia zakryla priesvitným topom, ktorý odhalil všetko potrebné. A to len deň po tom, ako Madonna tiež odhalila prsia na sociálnych sieťach. Skrátka, aká matka, taká Katka.

S barlou a hore bez: Madonna sa ani ako šesťdesiatnička nahých fotiek nebojí! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info