HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Herečka Eva Holubová (61) šokuje: Údajne si mala „naraziť“ mladšieho kolegu

Eva Holubová Zdroj: Facebook (Eva Holubová - Official)

Šušká sa, že obľúbenú českú herečku Evu Holubovú (61) opustil jej dlhoročný manžel Miroslav Zdeněk. Šokujúce je však práve to, že by Holubová podľa dostupných informácií mala randiť s mladším kolegom zo seriálu Slunečná, informuje portál Aha!

Herečku Evu Holubovú tieto medializované informácie riadne rozzúrili. Údajne by totiž mala randiť s kolegom zo seriálu Slunečná a manžel ju podľa týchto informácií dokonca už opustil. „To je úplná lož, onoho kolegu som videla trikrát v živote a na pľaci ani raz,“ vyjadrila sa k vzniknutým klamstvám Holubová.

O koho vlastne ide? Reč je o sympaťákovi Karlovi Zimovi (48), ktorý v Slunečné stvárňuje postavu Pavla Slaniny.

Eva Holubová v čase pandémie pomáha bezdomovcom

„Ja som sa s Evou na pľaci ani raz nestretol. A v živote ani dvakrát,“ priznal Zima. Táto situácia zrejme vznikla aj kvôli tomu, že sa Eva s manželom moc neukazuje. Na sociálnych sieťach je herečka veľmi aktívna a tak mohlo niekomu prísť zvláštne, že sa manžel neobjavuje na fotografiách, ktoré tak rada zdieľa.

„Dnes nehrám, takže sa teším na krásny voľný večer, z ktorého však fotografie nebudú, lebo manžel nie je priaznivcom sociálnych sietí,“ dala Eva bulvárnu kačicu na pravú mieru.

Najskôr sexuálne hrátky s Darou Rolins a teraz? Potetovaný model bude otcom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info