HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Exmanželka Eltona Johna: Dlhé roky v ústraní, teraz sa pripomenula žalobou!

Elton John Zdroj: Facebook (CSTAR)

Boli svoji štyri roky, než si slávny spevák Elton John (73) definitívne ujasnil, že naozaj nie je na ženské, a tak sa v roku 1988 s Nemkou Renate Blauelovou (67) rozviedol. Tá sa po rokoch bez verejného záujmu znovu pripomenula, avšak cez právnikov, píše portál Blesk. 

„Čo keď som posledných 14 rokov spal s mužmi len preto, že som doteraz nenašiel tú správnu ženu?“ Hovoril si Elton v polovici osemdesiatych rokov. V „záchvate šialenstva“ požiadal Renate o ruku a štyri dni nato sa brali, opísal spevák v autobiografii Me (Ja). Pritom sa podľa jeho slov dovtedy sotva bozkávali.

Nemeckú zvukárku spoznal, keď v Londýne v roku 1982 nahrával album Too Low for Zero. „Trávil som s ňou viac a viac času, naozaj mi s ňou bolo dobre,“ opísal spevák. „Bola múdra, milá, strašne vtipná. A krásna, čo si nejako neuvedomovala.“

Antonio Banderas považuje infarkt za najlepšiu vec, aká sa mu kedy prihodila

Ani po rozvode sa na ňom Renate nechcela „zviesť“ a vyťažiť zo slávneho speváka maximum. Podľa Daily Mailu sa pri rozvode „zmierila“ s piatimi až desiatimi miliónmi libier, čo predstavovalo len veľmi malý zlomok Eltonovho imania.

Teraz ho však ťahá k najvyššiemu súdu! Zdroj Daily Mailu uvádza, že jej ide práve o Eltonovú knihu. Údajne porušuje ustanovenia o mlčanlivosti z rozvodovej dohody. Vraj exmanžela dôkladne varovala, že v chystanej autobiografii nechce figurovať.

„Predpokladám, že Eltonov tábor sa nebude chcieť súdiť, mohla by na neho totiž zverejniť rôzne tajomstvá,“ usudzuje zdroj. Aj právnik Renate uviedol, že „klientka dúfa v súkromne a priateľské vyriešenie záležitosti“. Renate je momentálne vydatá a šťastná, striedavo žije v Anglicku a Nemecku.

Kim Kardashian predviedla neuveriteľný osí driek: Ľudia ju podozrievajú, že si vyoperovala rebrá! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info