fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Pre Kollárovu diplomovku by nebolo dobré povaliť vládu, hovorí Remišová

Veronika Remišová, Zdroj: TASR

Minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) poukázal v súvislosti s diplomovou prácou Borisa Kollára na to, ako Zuzana Čaputová vrátila advokátsku licenciu.

„Hrať takúto ruskú ruletu so Slovenskom a povaliť kvôli tomu vládu by nebolo dobré pre občanov Slovenska.“ Vyhlásila to v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 vicepremiérka a podpredsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová.

„Toto je osobný problém a nie koaličný problém,“ povedala Ďalej Remišová. Strana Za ľudí pritom ešte v sobotu ústami podpredsedu strany Juraja Šeligu vyzvala šéfa parlamentu na odstúpenie.

Predsedníčka poslaneckého klubu strany Sloboda a Solidarita Anna Zemanová by na Kollárovom mieste odstúpila, počká si však až na stanovisko celého poslaneckého klubu, ktorý si šéfa parlamentu pozval, aby im odpovedal na otázky.

„Ja som zvedavý, či rovnakým spôsobom budú kriticky vystupovať naši koaliční partneri, prípadne ďalší ľudia aj voči pani prezidentke, ktorá keď boli pochybnosti o tom, ako získala svoju advokátsku licenciu, tak ju vrátila a každý to považoval za dostatočné,“ vyhlásil minister práce Milan Krajniak (Sme rodina). Ako dodal, na najvyšších ústavných činitešľov by mal platiť rovnaký meter.

AKTUÁLNE: Kiska už nebude kandidovať na predsedu Za ľudí (aktualizácia)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info