HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Jan Kraus šokuje: Má nepriateľov a užíva si to!

Zdroj: Facebook (Jan Kraus)

Jan Kraus patrí medzi ostro sledované české osobnosti, ktoré rozdeľujú národ na dva tábory. Okrem fanúšikov má teda aj mnoho nepriateľov. Obľúbený moderátor je za to ale rád. Ako to vysvetľuje?

Portál Stars24 informuje, že Jan Kraus je už po koronavírusovej pauze zase späť na televíznej obrazovke, kde ho ľudia môžu ako moderátora talk show sledovať už viac ako pätnásť rokov. Niet teda divu, že si jeho relácia získala za tú dobu také množstvo fanúšikov.

Kraus je za to pochopiteľne rád, dokonca kvituje, že ho ľudia vďaka show poznajú predovšetkým ako človeka. „Mne sa vlastne stalo to, že ma veľa ľudí veľmi dobre pozná, avšak nie ako herca, ale ako toho Krausa,“ zveril sa v relácii Xaver a hosť na vlnách Českého rozhlasu.

Jan Kraus bude kvôli koronavírusu bez divákov. Prvýkrát za jedenásť rokov

„Oni ma poznajú naozaj dobre. Ja to poznám aj na tom, že niekedy hovoria: Pozor, toto vy nemáte rád alebo tak. Ľudia si vás za tú dobu prečítajú bezozvyšku. Ako si vás potom interpretujú, či si o vás povedia, že ste blbec alebo že ste dobrý, to je na nich,“ konštatuje moderátor.

Zároveň ale pripustil, že nemá iba priaznivcov. „Bez nepriateľov nemôžete žiť. Keby ste mal len priateľov, tak by ste musel byť divný. Buďte rád, keď máte nepriateľov, je to výraz toho, že ste regulárny,“ domnieva sa Kraus.

Syn Bolka Polívku bol brutálne napadnutý: Strata vedomia a prevoz do nemocnice!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info