fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Okupácia časti poľského územia bola nevyhnutnosťou pre porážku Nemcov, napísal Ľ. Blaha

Ilustračné foto: shutterstock

„Ruský národ je hrdinský národ. Žiaden iný národ sa vo vojne proti fašistom neobetoval tak, ako Rusi a preto je našou morálnou povinnosťou im za to ďakovať a chrániť dejiny pred falšovaním a prepisovaním,“ uviedol Ľ. Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

Okupácia časti poľského územia bola v čase vojny taktickou vojenskou nevyhnutnosťou, vďaka ktorej ZSSR mohol neskôr Nemecko poraziť. V súvislosti s článkom ruského prezidenta Vladimíra Putina v americkom časopise National Interest o druhej svetovej vojne to napísal na sociálnej sieti poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha.

„Vyvražďovanie Slovanov nebola náhoda – nemeckí nacisti nás považovali za podradnú rasu, čo je odporný rasistický predsudok, ktorý sa v západných kultúrach neobjavil s Hitlerom, ale prežíval v nich od stredoveku a objavuje sa dodnes. ZSSR nenesie vinu za vypuknutie vojny – naopak, snahu o vojenské spojenectvo proti Hitlerovi, o ktoré sa Sovieti snažili, odmietli Briti, Francúzi aj Poliaci,“ píše ďalej Blaha vo svojom statuse.

Vladimír Putin už zase vyškolil západných ideológov ako malých chlapcov.PUTIN TO DAL NA PÁNAV americkom časopise…

Uverejnil používateľ Ľuboš Blaha Sobota 20. júna 2020

 

Podľa Blahu západné demokracie nesú za vypuknutie vojny priamu zodpovednosť, pretože v Mníchove zradili Česko-Slovensko.  „Ďakujeme ruskému prezidentovi, že to pripomenul,“ napísal poslanec.

Taktická dohoda Molotov-Ribbentrop tak mala umožniť Sovietom pripraviť sa na vojnu a napokon ju vyhrať. „Ruský národ je hrdinský národ. Žiaden iný národ sa vo vojne proti fašistom neobetoval tak, ako Rusi a preto je našou morálnou povinnosťou im za to ďakovať a chrániť dejiny pred falšovaním a prepisovaním,“ uviedol Ľ. Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

 

Dnes už môžem s hrdosťou oznámiť, že som členom Smeru, napísal Blaha

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info