fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 12.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Pre opačné pohlavie budete neodolateľní. Komunikácia kvitne – tak tomu špeciálnemu človeku povedzte čo k nemu cítite. Zapojte sa do fyzických aktivít. Vaša sebadôvera a pokrok sú na vysokej úrovni.

Blíženci

22.05- 21.06

Vyhnite sa nadmerným výdavkom na zábavu. Investície, ktoré sa zaoberajú nehnuteľnosťami budú lukratívne. Problémy sa snažte riešiť logicky pretože použitie emocionálneho vydierania situáciu len zhorší.

Rak

22.06 – 22.07

Dnes by vo Vašom živote mohla rozkvitnúť romantika. Je skvelý deň pre oddych. Prechádzate obdobím zmien a pozitívne časy sú hneď za rohom.

Lev

23.07- 23.08

Dnes môže prísť k zmene v podnikateľských plánoch. Dajte si pozor na kancelárskeho donášača. Teraz, keď ste si stanovili svoj herný plán, maximalizujete svoj potenciál.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes je deň priateľstva. Priatelia Vám prinesú radosť, sociálnu interakciu a peniaze. Vyhnite sa konfrontáciám s emocionálnym priateľom.

Váhy

24.09 – 23.10

Dnes je dobrý deň na nakupovanie videozariadení, počítačov a iných elektronických zariadení. Môžete sa cítiť nepríjemne v prítomnosti tých, o ktorých viete, že obmedzujú Vašu individualitu.

Škorpión

24.10 – 22.11

Komunikácia všetkého druhu bude úspešná. Očakávajte rýchle tempo v mnohých transakciách, listoch a  telefonátoch. Dnes bude rušný deň. Dávajte si pozor na to aby ste sa neprepracovali.

Strelec

23.11 – 21.12

Nesplatené dlhy Vám budú vyplatené a staré účty budú zúčtované. Zdravotné problémy môžu byť vyvolané depresiou, stresom a extrémnymi fyzickými aktivitami.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Čas strávený na pracovisku Vám dnes prinesie peniaze a radosť. Cestovanie by mohlo priniesť romantiku. Nové dobrodružstvá a aktivity zamerané na životný štýl alebo kreatívne projekty prinášajú zmeny u Vás doma.

Vodnár

21.01- 19.02

Vrhnite sa do práce čo najskôr. Dnes ľudia ktorých milujete sa môžu správať neprimerane. Máte náladu na párty. Môže sa stať, že príde k bloku v práci kvôli problémom s rodinou / priateľmi, ako aj s niektorými závislými kolegami.

Ryby

20.02 – 20.03

Zdá sa, že Vám chýbajú slová na vyjadrenie Vašich pocitov. Dobrá správa od súrodenca – možná svadba v rodine. Starí priatelia alebo obchodní partneri sa môžu vrátiť.

Baran

21.03 – 20.04

Interakcia s deťmi, sociálnou skupinou alebo stranou môže oživiť Váš deň. Ťažká fáza v práci by mohla viesť k veľkému úspechu. Vaša prirodzená schopnosť zamerať sa na detaily Vám prinesie pozitívne hodnotenie.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info