fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 11.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Delegovanie práce sa dnes javí ako dobrý nápad. Vaša sebadôvera je silná a dnešný deň Vám môže priniesť do života lásku. Dnes je skvelý deň na to, aby ste napravili akékoľvek krivdy a povedali, čo si skutočne myslíte o všetkom, čo sa už stalo.

Blíženci

22.05- 21.06

Dnes budete vďaka vplyvu Marsu nervóznejší a zdá sa, že peňažný tok bude obmedzený. Kľúčom k riešeniu súčasných frustrujúcich okolností je venovať pozornosť tomu, čo je potrebné, a sledovať svoj cieľ.

Rak

22.06 – 22.07

Ak chcete udržať vzťah neporušený, ustúpte. Cestovanie bude priaznivé. Vzťahy so švagrovcami budú problematické. Veľké množstvo energie, originálne nápady a vynikajúca pamäť Vám pomôžu dosiahnuť úspech.

Lev

23.07- 23.08

Dnes budete cestovať za prácou alebo za zábavou. Nerobte si ťažkú hlavu z minulosti. Začínate si myslieť, že máte nereálne ciele, ale to nie je pravda. To, čo chcete, je bližšie k realite, ako si myslíte.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes sa zamerajte na svoje impulzy. Ak máte pochybnosti, žiadajte odpovede. Vyhnite sa konfrontáciám v práci. Príležitosti na nové romantické stretnutia sa otvoria prostredníctvom spoločenských udalostí, ktorých sa môžete zúčastniť.

Váhy

24.09 – 23.10

Vaša pozornosť na detail sa dnes oplatí. Čo sa týka romantiky, prestaňte hrať ubolených. Hrozí frustrácia pri dezorganizácií alebo pri nedostatku informácií.

Škorpión

24.10 – 22.11

Slávnostná nálada pretrváva, vyhnite sa však prepracovaniu. Dnes budete čas a energiu investovať do pracovných a finančných záležitostí. Môže prísť k veľkému pracovnému zaťaženiu.

Strelec

23.11 – 21.12

Ak ste ochotní riskovať, je čas uviesť plány do praxe a dosiahnuť úspech. Skúste sa zmieriť s nepriateľom –  či už sa jedná o vonkajšieho alebo o nezdravé vnútorné impulzy.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Mali by ste cestovať. Nemíňajte veľa peňazí na zábavu. Hrozia Vám malé infekcie. Dávajte pozor na svoje zdravie a venujte pozornosť všetkým príznakom choroby.

Vodnár

21.01- 19.02

Môžete sa toho naučiť oveľa viac, ak budete viac počúvať a menej reagovať. Hrozí, že budete priťahovať jednotlivcov, ktorí nie sú pre Vás dobrí. Strávte čas premýšľaním o skúsenostiach a aktivitách.

Ryby

20.02 – 20.03

Nastal čas privítať nového priateľa do Vášho života. Možnosti kariéry sú veľké, ale dnes nie je deň na veľké rozhodnutia. Je vhodné byť obozretní a neponáhľať sa do zbytočných výdavkov.

Baran

21.03 – 20.04

Dnes nebude Váš úsudok vašim najlepším priateľom, pretože Vás vedie k rozhodnutiam, ktoré nemusia byť vo vašom najlepšom záujme.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info