fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 10.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Buďte diplomatický, ale stojte si za svojim. Zamerajte úsilie na svoju prácu. Dnes budete mať množstvo energie. Vaša schopnosť získať informácie by mohla byť výhodou pri riešení finančných záležitostí.

Blíženci

22.05- 21.06

Prostredníctvom svojho tvorivého úsilia dokážete zarobiť peniaze. Nebuďte kritickí a nestojte moc pevne za svojimi názormi – mohlo by to spôsobiť nesúhlas a nechcený konflikt.

Rak

22.06 – 22.07

Zabudnite dnes na svoje pocity a splňte si svoje ciele. Okrem malých problémov by mohol byť dnešok veľmi produktívny. Keď nastane správny čas, buďte proaktívni a nové ponuky sa Vám budú sypať.

Lev

23.07- 23.08

Vzťahy so ženami majú zmysel. Dnes Vám môže poskytnúť pomoc práve žena. Deti, ktoré sa pripravujú na skúšky budú úspešné. Je čas sa vymaniť zo zabehnutých koľaji a vyskúšať niečo nové.

Panna

24.08 – 23.09

Zvážte dlhodobé vzťahy. Dnes je možný kontakt s novými ľuďmi. Príležitostná romantika by sa mohla premeniť na vzťah. Dnešný deň môže odhaliť dôležité informácie o tzv. priateľoch.

Váhy

24.09 – 23.10

Rodičia alebo starší príbuzní si vyžadujú Váš čas. Otvorte svoje srdce a sledujte, ako sa rozvíja romantika. Dnes je ideálny deň na stretávanie sa s ľuďmi, na ktorých by ste chceli zapôsobiť.

Škorpión

24.10 – 22.11

Zarábajte peniaze pomocou svojej vynaliezavosti a tvorivého talentu. Investície do nehnuteľností by dnes mohli byť pre Vás výhodou. Dávajte pozor na problémy s vozidlami alebo komunikačnými zariadeniami.

Strelec

23.11 – 21.12

Snažte sa dnes neprepracovať. Nesúďte partnerov alebo tých, s ktorými pracujete.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Švagrovci budú dnes problémoví. Cestovanie by sa mohlo ukázať ako ziskové a náhodné stretnutie by mohlo priniesť do Vášho života niekoho zaujímavého. Všetko zapadne do seba, keď na to bude správny čas.

Vodnár

21.01- 19.02

Peňažné záležitosti si vyžadujú starostlivosť. Dôveryhodnému priateľovi by ste nemali zveriť Vaše financie. Je potrebné postarať sa o dýchacie problémy.

Ryby

20.02 – 20.03

Ste pripravení na nové a nezvyčajné udalosti. Dnes bude dobrý deň pre styk s verejnosťou a predaj. Je čas veriť v seba samého, robiť rozhodnutia a podniknúť príslušné kroky.

Baran

21.03 – 20.04

Môžu prísť problémy s deťmi, hlavne ak nedržíte otvorené komunikačné linky. Niekto, s kým pracujete, môže zadržiavať cenné informácie.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info